Personel Alımı

KPSS Puanı İle Memur Kadrolarına Alım Yapan Belediyeler

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza anlık olarak duyuruyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 4 farklı belediye başkanlığı tarafından yayımlanan ve çeşitli kadrolarda personel alımlarının yapılacağı, ilanları derledik. 

KPSS puan sıralaması esasına göre başvuru yapabileceğiniz memur alım ilanları. 

BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI

Belediye memuru alımı yapacağını duyuran kurumlar arasında Sivas Belediyesi, Uludere Belediye Başkanlığı, Bozyazı Belediyesi ve Kaçkar Belediye bulunuyor. Bu kurumlar tarafından yayımlanan personel alım ilanı kadro bilgileri şöyle,

Sivas Belediyesi 15 lise ve dengi mezunu, 15 de önlisans mezunu Zabıta Memuru ile 15 lise dengi 15 de ilgili bölümlerden mezun adaylar arasından İtfaiye Eri. Uludere Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 2 Zabıta Memuru alımı yapılacağı açıklandı. Bozyazı Belediyesi Mühendis, Tekniker, Zabıta Memuru, Memur ve Tahsildar kadrolarına personel alımı yapacağını ilan etti. Kaçkar Belediyesi ise 3 İtfaiye Eri alımı yapacak.

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylara yönelik yayımlanan ilan metinlerinde yer alan genel ve özel başvuru koşullarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

İlana başvuruda bulunacak adayların ilan edilen kadrolara göre belirlenen özel koşullara da haiz olmaları gerekiyor. Adaylar bu koşulları haberimizin altından görüntüleyebilir. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yayımlanan ilanlara başvuruda bulunacak adayların bilmesi gereken özel şartlar, başvuru tarihleri ve diğer detayları haberimizin altında yer alan bağlantılar üzerinden paylaşıyoruz. 

Sivas Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Uludere Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Bozyazı Belediyesi ilanı İçin TIKLAYINIZ

Kaçkar Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir