Personel Alımı

KPSS Şartsız 169 Belediye Personeli Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Kağıthane Belediyesine bağlı birimler yayımladığı ilan ile belediye personeli alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu alım ilanında çok sayıda pozisyonda belediye personeli alımı yapılacağını duyuran belediye biriminin ilanını sizlerle buluşturuyoruz. 

İlanı yayımlayan belediyenin talep ettiği meslek grupları, ilan edilen açık pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ve tüm detaylar aşağıda. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu personel alım ilanında yer alan detaylara göre İstanbul Kağıthane Belediyesine bağlı birimler 169 personel alımı yapılacak. Alımlara en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Alım yapılacağı ilan edilen kadrolar; Makam Şoförü, Şoför, İş Sağlık ve Kontrolü, Veterine Hekim, Veterinerlik Hizmetli İşçisi, Büro Yönetim Elemanı, Sekreter, Beden İşçisi, Acil Tıp Teknisyeni, İlaçlamacı, Kasap, Temizlik Personeli, Organizasyon Sorumlusu, Basınla İlişkiler Görevlisi, Koordinatör, Halkla İlişkiler, Teknik Personel, Büro İşçisi, Diğer Güverte Mürettebatı, Fotoğrafçı, Muhabir

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan kadrolara başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu şartlara haberimizin altında yer alan ilan metnini inceleyerek daha detaylı inceleyebilirsiniz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İstanbul Kağıthane Belediyesine bağlı birimler tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını belediyenin ilgili birimlerine şahsen yapacaklar. Alımlara başvuru yapabilmek için adaylardan talep edilen tüm başvuru evraklarının tamamlanması gerekiyor. 

Bu bağlamda adaylar belediyeyi arayarak detaylı bilgi edinebilirler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Belediye Personeli Alım Haberlerinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir