Personel Alımı

KPSS Şartsız Vardiya Amiri, Büro Memuru ve İşçisi Alım İlanı Yayımlandı

5 farklı belediye başkanlığı ve belediyelere bağlı birimler tarafından KPSS şartı olmadan yeni ilanlar yayımlandı. Bu alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlan metinlerinde yer alan bu detayları sizlere aktarıyoruz.

ALIM YAPACAK BELEDİYELER

Belediye başkanlıkları yada kendilerine bağlı birimleri tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 5 farklı şehir için alımlar yapılacağı açıklandı. İlanlara göre alımlar İzmir Beydağ Belediyesi, Isparta Ulubolu Belediyesi, İstanbul Beyoğlu Belediyesi, Sinop Gerze Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı birimlere yapılacak. 

ALIMLAR HANGİ KADROLARA YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarında hem memur hemde işçi kadroları için alım ilanları bulunuyor. Bu ilanlarda yer alan kadro detayları şu şekilde;

İzmir Beydağ Belediyesi; Beden İşçisi, Büro İşçisi, Hasta Bakım Teknikeri. Isparta Uluborlu Belediyesi; Beden İşçisi ve Engelli İşçi. İstanbul Beyoğlu Belediyesi; Şoför, Vardiya Amiri ve Süpürme ve Yıkama İşçisi. Aydın Belediyesine bağlı birim Muhasebe Yardımcı Elemanı ve Şoför. Sinop Gerçe Belediyesi; Büro Görevlisi, Su ve Kanalizasyon İşleri, Şoför ve Kepçe Operatörü.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara genel başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. 

ADAYLAR DİKKAT..!

Adayların dikkat etmesi gereken en önemli husus ilanların kısa süreli başvuru süreçleriyle yayımlanması. 5 belediye arasında bazı belediyeler ilanı 30 Ocak akşamında yayınladılar ve 31 Ocak son başvuru diye duyurdular. 

İlanlara başvurular için ilgili belediyeler aranarak bilgi alınabilir ancak çoğu belediye şahsen başvuru talep ediyor. 

İlan metinleri;

İzmir Beydağ Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Isparta Ulubolu Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Beyoğlu Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Sinop Gerze Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Aydın Büyükşehir Belediyesine bağlı birim personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

İŞKUR’dan Gençlere İş Garantili Mesleklerde Eğitim ve 85 TL Günlük Harçlık

Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir