Personel Alımı

KPSS’siz ve En Az 50 KPSS İle 1308 Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor

Kamu kurum ve kuruluşları DPB, İŞKUR ve kendilerine ait internet sayfaları üzerinden yayımladıkları alım ilanları çok sayıda kadroda personel alımları yapıyorlar. Bu alımlar en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri açık pozısyonlar yer alıyor.

Bizlerde bu haberimizde siz okuyucularımıza bu kamu kurumları tarafından yayımlanan 1308 kamu personeli alımı ilanlarını derledik. Bu ilanlarda hem memur kadrolarına hemde işçi kadrolarına personel alımları yapılıyor. Bu alımlarda yer alan tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz.

KPSS’SİZ 1000 İŞÇİ ALIMI

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) yayımladığı bir ilan ile 1000 personel alımı yapacağını duyurdu. TTK tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların KPSS şartsız ve işçi kadrolarına yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana göre alımlar “Pano-ayak üretim işçiliği” sanatında çalıştırılmak üzere gerçekleştirilecek. 

50 KPSS İLE 165 MEMUR ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 2019 yılı sivil memur alım ilanında 165 memur alımı yapacağını duyurdu. Bu alımlara başvurular devam etmekte olup ilanda onlarca kadroda alımları yapılıyor. İşte o kadrolar. Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur. Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen, İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen.

KPSS’YE GİRMİŞ OLMAK ŞARTIYLA SÖZLEŞMELİ PERSONEL

KPSS’ye girmiş olmak şartıyla üniversitelere sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilanlarda alımların çoğu sağlık pozisyonlarına yapılacak. Bu kapsamda alım yapılacak kadro ve detayları şöyle;

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 55 sözleşmeli personel alımı yapacak. Manisa Celal Bayar Üniversitesi de 35 Sözleşmeli Personel alımı yapacağını duyururken Sütçü İmam Üniversitesi de 14 sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Gaziantep Üniversitesi de 54 personel alımı gerçekleştirecek.

”Hemşire, Sağlık Teknikeri, Acil ve İlk Yardım Teknikerliği, Radyoloji Teknikerliği, Ebe, Diyetisyen ve sağlık teknikerliği”

BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet kurumlarında çalışmak isteyen tüm adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları arasında şu şartlar yer alıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Kadrolar için belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Deneyim ve Yaş şartı gibi şartları sağlamak, 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurulara dair detaylara aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirler.

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) 1000 İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Açıklaması

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Üniversite Hastanesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Eskişehir Üniversitesi Hastanesine 55 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

165 Memur, Hademe, Hizmetli Alım İlanı! Puan Şartı Yok KPSS’ye Girmiş Her Aday Başvuru Yapabilir

Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir