Personel Alımı

OGM, EGM ve Tapu Kadastro 428 Devlet Memuru ve Hizmetli Alımı Yapıyor

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını Kamu İlanları olarak sizlere anlık olarak aktarıyoruz. DPB, İŞKUR ve diğer platformlardan yayımlanan kamu personeli alım ilanlarının tamamını sizlerle buluşturuyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan ilanlara dair detayları derledik. 

EGM 97 MEMUR ALIM İLANI

Emniyet Genel Müdürlüğü 4 farklı pozisyon için personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS Şartsız ve 70 KPSS puan şartıyla yayımlanan ilanlarda yer alan kadro detayları ise şöyle;

Emniyet Genel Müdürlüğü yayımlandığı ilanla, 15 kadrolu psikolog, 18 kadrolu aşçı, 54 kadrolu hizmetli ve 10 sözleşmeli avukat. 

OGM 66 MEMUR ALIM İLANI

Orman Genel Müdürlüğü ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere iki farklı pozisyonda personel alımları yapacak. Bu alımlarda toplam 66 personel istihdamı sağlanacak. İlana ilişkin kadro detayları ise şöyle,

OGM 20 Orman Muhafaza Memuru ve 46 Orman Mühendisi alımı yapacak. İlana en az 70 KPSS puanına sahip olan adaylar başvuru yapabilecek. 

TAPU KADASTRO 285 PERSONEL ALIM İLANI

ÖSYM Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 265 personel alım ilanı yayımlandı.

Bu alımlara merkezi tercih yöntemi ile başvuru yapacak adaylar Büro Memuru ve Tekniker kadroları için başvuruda bulunabilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

OGM, EGM ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nce yayımlanan memur alım ilanları için genel başvuru koşulları şöyle,

Türk Vatandaşı olmak, Her kadro için belirlenen yaş şartını sağlamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek), Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

3 farklı kamu kurumu için yayımlanan ilana başvuru yöntemleri değişiyor. Tapu Kadastro ilanına adaylar ÖSYM üzerinden elektronik başvuru yapacaklar. EGM ve OGM ilanlarına ise başvurular evrak teslimi ile olacak. Tüm detaylar için;

Tapu Kadastro KPSS Puan Sıralamasına Göre Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

EGM 70 KPSS ve KPSS Şartsız Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

OGM 70 KPSS ile Personel Alım İlanı için TIKLAYINIZ

Kamu personeli alımları ilgili gelişmelerden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir