Personel Alımı

OGM Orman Muhafaza Memuru Alımı Yapıyor

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) yayımladığı bir ilan ile Orman Muhafaza Memuru alımı yapacağını açıkladı. OGM tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan ve adayların başvuru sırasında dikkat etmesi gereken tüm hususları aşağıda aktarıyoruz.

OGM PERSONEL ALIM İLANI

Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum 20 Orman Muhafaza Memuru alımı yapacağını açıkladı. İlana başvuru yapacak adaylar için yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru koşulları ise şu şekilde,

Başvuru Koşulları

Kurum tarafından alım yapılacağı açıklanan 20 Orman Muhafaza Memuru alımı başvuruları için talep edilen tüm koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

* 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak.

* Tam Teşekküllü Sağlık Kurum ve Kuruluşlarından (Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli) sağlık kurulu raporu almak, (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)

* 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından (2018-KPSSP93) en az 70 puan almış olmak.

* Yükseköğrenim kurumlarına bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Orman Muhafaza Memuru alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Kurum başvuların nasıl yapılacağına ve hangi tarihler arasında başvuruların alınacağına dair şu bilgileri verdi. 

”Başvurular 28.01.2019-08.02.2019 tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresindeki başvuru formunun adaylar tarafından doldurulması suretiyle çevrimiçi (online) olarak alınacaktır. Başvuru işlemleri 08.02.2019 gecesi saat 23:59’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.”

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Orman Muhafaza Memuru ilan metnini görüntülemek için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir