Personel Alımı

OGM ve TCDD 376 Kamu Personeli Alımı Yapıyorlar

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) kamu personeli alımı yapıyorlar. İki kurum tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolara yapılacak olan personel sayısı ise 376. Bu iki kurum bünyesine gerçekleştirilecek olan personel alımlarına dair tüm detaylar sizlerle. 

OGM 20 PERSONEL ALIM İLANI

Orman Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sayfasından yayımladığı duyurusunda 20 Orman Muhafaza Memuru alımı yapacağını açıkladı. 

İlana Yükseköğrenim kuramlarına bağlı ön lisans programlarından; Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman İşletmeciliği, Ormancılık, Orman Ürünleri, Odun Dışı Orman Ürünleri, Fidan Yetiştiriciliği, Fidan Yetiştirme, Fidan ve Fidecilik, Budama ve Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. Genel Başvuru koşullarının yanında ayrıca adayların 2018 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından ilgili puan türünden en az 70 puan almış olması gerekiyor. 

TCDD 356 PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) tarafından yayımlanan personel alım ilanı sonradan düzeltildi. DPB’den yayımlanan ilanda 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü alımı yapılacağı açıklandı. 

İlan metninde başvuru şartlarına ilişkin fazla bilgi verilmezken şu ifadeler yer aldı. Adaylar, İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerimizden sadece birine müracaat edebilecektir, Adaylarda, erkek olma şartı aranmaktadır, Adaylarda, İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak şartı aranmaktadır, Adayların, İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinin son başvuru tarihi itibarıyla, ilanda belirtilen öğrenim durumu ve bölümünden mezun olması gerekmektedir. 

İLAN DETAYLARI 

Söz konusu ilanlar için sizlere aktardığımız şartları sağlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) 20 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) 356 personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir