Personel Alımı

PTT Bilgi Teknolojileri Personel Alım İlanı Yayımladı

PTT Bilgi Teknolojileri resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Ankara’da bulunan birimine personel alımı yapacağını duyurdu. 

İlanda yer alan açık kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru koşulları ve ilana başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detayları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İşte ilana dair tüm ayrıntılar.

PTT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ PERSONEL ALIMI

PTT Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü, tarafından yayımlanan personel alım ilanında 5 farklı kadroda personel alımı yapılacağı duyuruldu. Bu kadrolar arasında ofis personeli olarak göre yapacak. İki farklı departmanda yapılacak alımlara dair kadro detayları şu şekilde,

Program Yönetim Ofisi ve Proje Yönetimi departmanlarında görevlendirmek üzere alım personel alımı yapılacak kadrolar arasında, Program Yönetim Ofisi (PYO) Personeli, Uzman PYO Personeli, Kıdemli Uzman PYO Personeli, Proje Yöneticisi, Uzman Proje Yöneticisi ve Kıdemli Uzman Proje Yöneticisi bulunuyor. 

PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. Bu koşullar kurumun alım yapacağı personel kadrosuna göre değişmekle olup bazı özel koşullar içeriyor. Genel olarak başvuru koşullarını sizlere Kamuilanlari.com olarak aşağıda aktarıyoruz. İlana dair tüm detayları haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlana başvuruda bulunacak adayların her pozisyon için farklı farklı belirlenmiş öğrenim şartını sağlaması, kamu haklarından mahrum olmaması, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olması, personel alımı kadroları için belirlenen deneyim şartını sağlaması talep ediliyor. 

Bu şartların dışında ayrıca adayların kadro gereksinimlerine göre belirlenmiş bazı uygulama ve programları da iyi derecede kullanıyor olmaları isteniyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını PTT Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün resmi web sayfası üzerinden yapacaklar. İlana başvuru da bulunmak ve özel şartları görüntülemek için adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/oQrdZB (bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yazın ve enter tuşuna basın)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir