Personel Alımı

Rize Belediyesi KPSS Puanıyla Bandocu Alacak

Rize Belediyesi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre Bandocu alımı yapacağını ilan etti. 

İlana başvuruda bulunmak isteyecek adaylar için yayımlanan başvuru koşulları ve kadro detayları şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLARA BAŞVURU ŞARTLARI

Rize Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına, ”Konservatuvar; Devlet Konservatuvarı; Türk Müziği/Musiki Devlet Konservatuvarı, Müzik ve Sahne sanatları Fakültelerinin; Müzik, Kompozisyon ve Orkestra Şefliği, Vurmalı ve Üflemeli Çalgılar, Yaylı çalgılar bölümlerinden birinden mezun olmak.” şartını sağlayan adayların başvuruları geçerli sayılacak. 

İlana başvurular için talep edilen genel ve özel diğer koşullar şöyle,

İlan edilen Bandocu kadrosuna atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu koşullar; Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. KPSS’den 60 puana sahip olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

DPB’de yayımlanan ilana göre söz konusu alım ilanına başvurular 07/01/2019 tarihinden 11/01/2019 günü saat 17:00 ‘ a kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında), yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar başvurularını Rize Belediyesi İnsan Kaynakları Ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

DPB ilanlarından haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir