Personel Alımı

Şoför ve Büro İşçisi Alımı için Belediye İlanı Yayımlandı

Erzurum Horasan Belediyesi, Türkiye İş Kurumu üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. 

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personeli alım ilanında yer alan açık kadrolar, adaylardan talep edilen başvuru şartları ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Erzurum Horasan Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında iki kadroda personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Büro İşçisi ve Şoför kadrolarına yapılacak olan personel alım ilanında adaylardan KPSS puan şartı talep edilmedi. İlan metninde göre alım yapılacak bu iki kadro için talep edilen tüm koşullar şu şekilde,

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanında yer alan detaylara göre belediye adayların Türk vatandaşı olmasını, kamu haklarından mahrum olmamasını, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmasını, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmasını ve güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olmasını istiyor. 

Bu şartların dışında adayların ayrıca kadrolar için belirlenen öğrenim şartını sağlaması, talep edilen yaş aralığında olunmasını ve talep edilen diğer mesleki özelliklere haiz olmasını istiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Erzurum Horasan Belediyesi personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını belediyeye şahsen yapacaklar. Aşağıda yer ilan metininde yer alan başvuru evraklarını derleyecek adaylar başvurularını 20 Ağustos tarihine kadar yapacaklar.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir