Personel Alımı

SYDV’lere Sosyal Yardım İnceleme Memuru Alımı Yapılıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile personel alımları gerçekleştiriyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza 2 farklı SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derkledik. İşte detaylar,

ÜMRANİYE SYDV MEMUR ALIM İLANI

İstanbul Ümraniye SYDV yayımladığı bir ilan ile vakıf bünyesine Büro Memuru ile Muhasebeci alımı yapacağını duyurdu. Büro Memuru için eğitim şartı olarak ”Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri ile Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme Fakülte veya Bölümlerinin birinden mezunu olmak” talep ediliyor. Muhasebeci kadrosu için ise 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarından fakültelerin, Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme Fakülte veya Muhasebe Bölümlerinin birinden mezunu olmak” şartı yer alıyor. İki kadro için de KPSS şartı 60 puan. 

ÇANKIRI ORTA SYDV MEMUR ALIM İLANI

Çankırı Orta SYDV bir ilan yayımlayarak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosuna personel alımı yapacağını duyurdu. İlana 4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarının; Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık, Maliye, Muhasebe, İşletme, İktisat, Hukuk, Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler Bölümü Mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. İlanlada ikamet şartı da bulunuyor. Çankırı Orta SYDV memur alım şartı için KPSS puan şartı ise en az 70 puana sahip olmak. 

SYDV MEMUR ALIMI BAŞVURULARI

SYDV ilanlarına başvurular için adayların ilanı yayımlayan vakfın veya bulunduğu ilçenin belirlediği yönergeleri izlemeleri gerekiyor. Adaylar ilanlara internet üzerinden ulaşamazlarsa vakfı telefonla arayarak bilgi alabilirler. İlanlara elektronik başvuru yapmak isteyen adaylar ise aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler.

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir