Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri Mühendis ve Kooperatif Görevlisi Alıyor

Tarım Kredi Kooperatifleri kendisine ait kurumsal web sayfası üzerinden personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan kamu ilanında kurumun ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere iki pozisyonda personel alımları olacağı açıklandı. 

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, adaylardan talep edilen koşullar ile ilana başvuruda bulunmak isteyen adayların nasıl bir başvuru süreci izleyeceklerine ilişkin ayrıntıların tamamını sizlerle paylaşıyoruz. 

KADRO BİLGİLERİ

Söz konusu alım ilanında iki farklı kadroda alım yapılacağını sizlere haberimizin başında bildirmiştik. İlan metninde yer alan bilgilere kurum Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi kadrolarına personel alımı gerçekleştirecek. Kamuilanlari.com Kooperatif Görevlisi kadrolarına önlisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecek. Ziraat Mühendisi kadrolarına ise ilgili fakültelerden mezun adayların başvuruları kabul edilecek. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarının detaylarını sizlerle aktarıyoruz. 

Genel Başvuru Koşulları

İki kadro için de tüm adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 14.01.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler. Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir), Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Özel Koşullar

Ziraat Mühendisi kadrolarına başvuruda bulunacak adayların KPSS’den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. Ancak adaylardan Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir. Diğer kadrolar için talep edilen koşullar ise yalnızca 60 KPSS puan şartı. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Tarım Kredi Kooperatifleri personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 28 Aralık tarihine kadar yapacaklar. İlana başvurular Ankara Bölge Birliğine yapılacaktır. Başvurular yalnızca bu birime yapılacak olan posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Başvuru adresi: Müracaat / İrtibat Adresi: Ankara Bölge Birliği GMK Bulvarı No: 58 06570 Maltepe/Ankara 

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir