Personel Alımı

Tarım Kredi Kooperatifleri Personeli Alım İlanı Yayımladı

Tarım Kredi Kooperatifleri kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan personel alımlarına dair tüm detayları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

KADRO BİLGİLERİ

Söz konusu personel alım ilanında iki faklı kadrodan personel alımı yapılacağı ve ilana en az 60 KPSS puanına sahip olan adayların başvuruda bulunabileceği açıklandı. 

İlana göre kurum Ziraat Mühendisi ve Kooperatif Görevlisi alımı yapacağını ilan etti.

BAŞVURU KOŞULLARI

Kurum iki kadro için başvuru koşullarını ayrı ayrı ve aşağıda ki gibi açıkladı. 

Genel Başvuru Koşulları

Bu başvuru koşulları tüm adaylar tarafından sağlanması gereken koşullar olup iki kadro içinde geçerlidir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak, 11.02.2019 tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (11.02.1989 ve daha sonra doğanlar müracaat edebilirler.) Erkeklerde askerlikle ilişkisi olmamak veya tecilli olmak (halen askerlik görevini yapanlar başvuruda bulunabilecek ve sınava katılabileceklerdir), Kamu haklarından mahrum bulunmamak,Görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak, Yurdun her yerinde çalışmayı kayıtsız ve şartsız kabul etmek.

Özel Başvuru Koşulları

İlan metninde kadrolara göre belirlenen başvuru koşulları;

Ziraat Mühendisi Kadrosu İçin

Ziraat Mühendisi adaylardan, Bitki Koruma Ürünleri Bayilik veya Toptancı izin Belgesi olanlar Bölüm ve KPSS şartı aranmaksızın müracaat edebileceklerdir.  

Lisans Mezunu Kooperatif Görevlisi Kadrosu İçin

Üniversitelerin Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri vb. ile bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtdışındaki en az dört yıl süreli fakültelerden mezun olması

Önlisans Mezunu Kooperatif Görevlisi Kadrosu İçin

Adayların, Üniversitelerin yukarıda belirtilen Önlisans bölümlerinden mezun olması gerekmektedir. Adayların, ÖSYM tarafından 04 Kasım 2018 tarihinde yapılmış olan 2018-KPSS (Önlisans) sınavına girmiş ve KPSS-P93 puan türünden en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

İLANA BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım kamu personeli alım ilanına başvuru süreci 18 Ocak tarihine kadar devam edecek. Adaylar, müracaatlarını Konya Bölge Birliğine yapaklar. Konya Bölge Birliği dışındaki Bölge Birlikleri başvuru kabul etmeyecektir. Posta yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

İlana dair detaylar için TIKLAYINIZ

Kamu personeli ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir