Personel Alımı

TCDD 353 Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile işçi statüsünde personel alımı yapacağını duyurdu.

Yayımlanan ilan metnine göre TCDD Taşımacılık tarafından ilan edilen boş pozisyonlar, ilana başvuru yapacak adayların sağlaması istenen genel şartlar ve ilana başvuruda bulunacak adayların başvurularını nasıl yapacağına ilişkin ayrıntılarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

TCDD PERSONEL ALIM İLANI

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilana göre alımlar şu kadrolara yapılacak.

Lokomotif Tamircisi (İşkur Meslek Adı: Makine Montaj İşçisi), Motor Tamircisi (İşkur Meslek Adı: Elektrik Montörü- Motor ve Dinamo), Kaynakçı (İşkur Meslek Adı: Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik)), Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi (İşkur Meslek Adı: Tesviyeci), Vagon İmal ve Tamirciliği (İşkur Meslek Adı: Nezaretçi ve Ustabaşı (Makine ve Metal mamuller İmalatı) işçiler Lokomotif Tamircisi (İşkur Meslek Adı: Makine Montaj İşçisi), Motor Tamircisi (İşkur Meslek Adı: Elektrik Montörü- Motor ve Dinamo), Kaynakçı (İşkur Meslek Adı: Kaynakçı (Oksijen ve Elektrik)), Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi (İşkur Meslek Adı: Tesviyeci), Vagon İmal ve Tamirciliği (İşkur Meslek Adı: Nezaretçi ve Ustabaşı (Makine ve Metal mamuller İmalatı) işçiler, Makinist İşçilerinden ve Tren Teşkil İşçileri.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan ilan metninde, alımların İŞKUR üzerinden yayımlanacağı açıklandı. Başvuru koşullarının da o ilan metinlerinde bildirilmesi bekleniyor. 

Ancak genel şartlar arasında adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, erkek adaylar için askelrikle ilişiği olmaması, öğrenim şartını karşılaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olması gibi koşullar bulunuyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

TCDD başvuru sürecine ilişkin olarak şu bilgilendirmeyi yayımladı. İlana başvuruda bulunacak adayların kurumun web sayfası üzerinden ilan edileceği açıklanan belgeleri 25 Ocak tarihine kadar e TCDD Taşımacılık AŞ İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı İşçi İstihdam Şubesine teslim edecekleri açıklandı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir