Personel Alımı

TÜBİTAK 43 Personel Alım İlanı Yayımladı

TÜBİTAK, DPB aracılığıyla personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre kurum farklı pozisyonlarda toplam 43 personel alımı gerçekleştirecek. Kurum tarafından alım yapılacağı açıklanan personel alımları ile ilgili olarak tüm bilinmesi gereken detaylar ve başvuru koşulları şu şekilde;

KADRO BİLGİLERİ

TÜBİTAK tarafından alım yapılacağı açıklanan personel alımlarına dair iki farklı ilan yayımlandı. Bu ilanlarda İş Yeri Hekimi, Araştırmacı, Tekniker, Yönetici Asistanı kadrolarına başvuru yapılacağı açıklandı. TÜBİTAK personel alımlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarına dai detayları sizlere aşağıda paylaşıyoruz. 

Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim süresinden en fazla bir eğitim-öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak (herhangi bir nedenle kayıt dondurulmuş olup da belgelenmesi halinde kayıt dondurulan süre hesaba katılmayacaktır).

İngilizce yeterliliğini aşağıdaki sınavların birinden alınan puanla kanıtlamış olmak, Resmi dili İngilizce olan bir ülkede; Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora derecesi almış olanlar ile o ülkede en az 3 (üç) yıl süreyle mesleğini uygulamış olanlardan İngilizce yeterlilik koşulları aranmaz.

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 28 Şubat tarihine kadar yapacaklardır. İlana başvuruda bulunmak için “www.bilgem.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

İlan metni için TIKLAYINIZ

İlan metni (2) için TIKLAYINIZ

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir