Personel Alımı

TÜBİTAK Çeşitli Pozisyonlarda 109 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK), Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (Bilgem) çeşitli kadrolarda personel alımları yapacağını ilan etti. Resmi Gazete’de yer alan ilana dair bilinmesi gereken tüm ayrıtınları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

TÜBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

TÜBİTAK tarafından Resmi Gazete’de yer alan personel alım ilanına göre, alımlar çeşitli eğitim seviyelerinden mezun ve farklı bölümler arasından mezun adaylar arasında yapılacak. Alımlarda toplam 109 personel istihdamı olacak. 

İlana göre kurum Proje Personeli, Uzman ve Uzman Yardımcısı alımları gerçekleştirecek. 

BAŞVURU DETAYLARI

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan ilan metninde başvuru koşullarının kurumun web sayfasından ilan edileceği açıklandı. Konuya dair olarak yayımlanan bilgilendirme açıklamasında ise şu ifadeler kullanıldı. 

”Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumlumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumlunun internet sayfalarınd a yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmededir.”

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK), Bilişim Ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (Bilgem) bünyesine gerçekleştirilecek personel alım ilanı için yayımlanan başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir