Personel Alımı

TÜBİTAK Personel Alımı İçin İlan Yayımladı

TUBİTAK, Resmi Gazete’de yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında, ”TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) Bağlı Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan Yardımcılığı ile TÜBİTAK Başkanlık Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve İdari Hizmetler Daire Başkanlığı” bünyesine alım yapılacağını bildirdi. 

TUBİTAK PERSONEL ALIM İLANI

TUBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında 9 personel alımı yapılacağı bildirildi. İlana göre alımlar Uzman, Uzman Yardımcısı, Bilimsel Programlar Uzmanı ve Yardımcısı pozisyonlarına yapılacak. 

Söz konusu alımlar için belirtilen başvuru koşulları ise şu şekilde,

Genel Başvuru şartlarının yanı sıra adayların aşağıda yer alan öğrenim şartlarını karşılamaları istendi. 

Başvuru Koşulları

Uzman ve Uzman Yardımcısı Kadrosu: Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

Uzman ve Uzman Yardımcısı Kadrosu: Lisans Bölümleri Matematik, İstatistik, Ekonometri, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak.

Uzman ve Uzman Yardımcısı Kadrosu: Lisans Bölümleri Elektrik Mühendisliği veya ElektrikElektronik Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

Uzman ve Uzman Yardımcısı Kadrosu: Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak. Lisans Bölümleri İç Mimarlık veya İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümlerinin birinden mezun olmak.

Bilimsel Programlar Uzmanı ve Yardımcısı: Lisans Bölümleri Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak.

İLANA BAŞVURU

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanı başvuru sürecine dair kurum tarafından yapılan açıklamada, başvuruya dair detayların daha sonra ilan edileceği açıklandı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamu Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir