Personel Alımı

Türkiye Belediye Birliği (TBB) Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye Belediye Birliği (TBB) İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar’a göre personel alımı yapacağını duyurdu.

İlanda yer alan kadrolar, adaylarda aranan genel koşullar ve ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken diğer özellikler şu şekilde, 

TBB PERSONEL ALIM İLANI

TBB tarafından yayımlanan ilanda 4 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana göre alımlar Eğitim ve Destek Personeli, Yazılımcı, Sistem Uzmanı, Veri Tabanı Uzmanı kadrolarına yapılacak. İlana başvuruda bulunack adaylardan sağlanması istenilen koşullar ve detayları şu şekilde,

Eğitim ve Destek Personeli

Üniversitelerin Siyasal Bilgiler veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin; İşletme, İktisat veya Maliye bölümlerinden mezun olmak, Muhasebe konusunda deneyim sahibi olmak, c) Office Uygulamalarında yeterli bilgiye sahip olmak, Analitik düşünme ve problem çözme kabiliyeti ve ekip çalışmasına uyumlu olmak, Erkek adaylarda askerliğini yapmış olmak, KPSS (P3) Puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Veri Tabanı Uzmanı

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun olmak, Postgre ve benzeri veri tabanı sistemlerinde en az 2 (iki) yıl deneyim sahibi olmak, SQL Sorgu yazma ve işlem yapma, Backup, recovery konularında deneyim sahibi olmak, d) Tercihen Unix, Linux OS yönetiminde deneyimli olmak, Tercihen Postgre veri tabanı sertifikasına sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilmek.

Sistem Uzmanı

Üniversitelerin Sistem mühendisliği, Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Elektronik bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından önlisans veya lisans düzeyinde mezun olmak. Linux ve Windows sunucu işletim sistemlerinde en az 2 (iki) yıl deneyimli olmak, Sistem durumunu takip etme ve gerekli müdahaleleri yapma konusunda bilgi sahibi olmak.

Yazılımcı

Fakültelerin, dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, Matematik, Fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Java veya .Net Platformunda en az 2 (iki) yıl uygulama geliştirmiş olmak, c) İlişkiselveri tabanları ile uygulama geliştirmiş ve iyi seviyede SQL bilgisine sahip olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Başvuru koşulunu sağlayan adaylar başvurularını 22 Ocak tarihine kadar yapabilecekler. İlana başvurular kurumun web sayfasında yer alan başvuru formunun doldurulması ve mail yoluyla ilgili adrese iletilmesi şeklinde yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamu alım ilanlarına dair gelişmeleri takip etmek için bizleri takip edin…

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir