Personel Alımı

Uludure Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımladı

Uludere Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 60 KPSS puanına sahip olan adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına üniversitelerin herhangi bir önlisans programından mezun olan adayların başvuru yapabilecekleri açıklandı. 

Uludere Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanının detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Uludere Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 2 Zabıta Memuru alımı yapılacağı açıklandı. Bölüm şartının olmadığı personel alım ilanına önlisans mezunu ve 60 KPSS puanına sahip adaylar başvuru yapabilecekler.

İlana başvuruda bulunacak adayların başvurularını yapabilmeleri için genel koşullar ile Zabıta Memuru kadrosu için belirlenen özel koşulları sağlamaları gerekiyor. 

Genel ve Özel Başvuru Koşulları

Uludure Belediyesi Zabıta Memuru alımı için belediye tarafından belirlenen ve ilan metninde yer alan başvuru koşulları. 

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmak, Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Asgari KPSS puanına sahip olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

BAŞVURULAR BELEDİYEYE ŞAHSEN YAPILACAK

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını Uludure Belediye Başkanlığına şahsen yapacaklar. İlana başvurular 22 Aralık tarihinde başlayacak 25 Ocak tarihine kadar devam edecek.
 alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir