Personel Alımı

VHKİ, Memur, Tahsildar ve Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

Mardin ili, Nusaybin Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere memur alım ilanı yayımlandı. İlan metnine göre alım yapılacak kadrolar, adaylarda aranan genel başvuru koşulları ve ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru detaylarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

MEMUR ALIM İLANI

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre alımların, 9 farklı kadroda yapılacağı ve toplam 9 memur istihdamı sağlanacağı açıklandı. Alımlara başvuruda bulunmak isteyen adayların ilgili KPSS puan türünden en az 55 puana sahip olması gerektiğinin duyurulduğu ilanda yer alan kadrolar şunlar. 

3 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ), 4 Zabıta, 1 Mühendis ve 1 Bilgisayar İşletmeni. 

İlan metninde yer alan bu kadrolara başvuruda bulunacak adaylar için belirlenen öğrenim şartlarına göre; lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. Bölüm ve öğenim detayları şöyle.

BAŞVURU KOŞULLARI

Nusaybin Belediyesi tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan genel ve özel başvuru koşulları şunlar.

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Daha önceki çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. KPSS’den en az 55 almış olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu kadrolar için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 4 Şubat tarihi günü saat 17.00’ye kadar yapacaklardır. Başvurular belediyenin çalışma saatleri içinde yapılması gerekiyor. Şahsen veya taahütlü posta ile yapılabilecek başvurular Nusaybin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna yapılacak. 

Başvuru Evrakları

Adaylar başvuru sırasında başvuru dilekçesine ek olarak; İş Talep Formu, Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği,  KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir