Personel Alımı

Yeni Günün KPSS Şartsız Belediye Personeli Alım İlanları Yayımlandı

Belediye Başkanlıkları yeni gün itibariyle çok sayıda personel alım ilanı yayımladı. Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan bu ilanlarda çok sayıda pozisyonda personel alım ilanı bulunuyor. Belediyeler tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

YENİ GÜNDE PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLAYAN BELEDİYELER

Yeni günde ilgili birimlerine personel alımı yapacağını ilan eden belediye başkanlıklarının listesini sizlerle paylaşıyoruz. İşte yeni ilanlar;

İstanbul Kadıköy Belediyesi 4 personel alımı, Mersin MUTİŞ Gıda Geçici 6 personel alımı, Mersin SELTAŞ 1 personel alımı, Konya Tuzlukçu Belediyesi 26 personel alımı, İstanbul Sultangazi Belediyesi 3 personel alımı, Adıyaman Kahta Belediyesi 1 personel alımı, Aksaray Ortaköy Belediyes, 1 personel alımı, Kütahya BELDE El Sanatları 20 personel alımıi Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 1 personel alımı, Ağrı Doğubayazıt KHGB 2 personel alımı, İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi 1 personel alımı, Osmaniye 9 personel alımı. 

KADRO BİLGİLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarında çok sayıda işçi ve memur kadrosu bulunuyor. İlanlarda yer alan kadroları genel başlıkları ile sizlerle paylaşıyoruz. 

Farmasotik Toksikolog, Saha Halkla İlişkiler Analiz Elemanı, Çevre Mühendisi, İnşaat Teknikeri (Destek Personeli), Denetim Personeli, Beden İşçisi, Şoför, Operatör, Temizlik Görevlisi, İnşaat Mühendisi, Güvenlik Görevlisi, Kaldırım İşçisi, Satınalma Personeli. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU SÜRECİNE DİKKAT

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar özellikle ilanların başvuru süreçlerine dikkat etmeliler. Bazı belediye başkanlıkları 1 veya 2 günlük sürelerle ilan yayımlanıyorlar. Bunun için adaylar belediyeleri arayıp detaylı bilgi alabilirler. 

belediye personeli alım ilanlarına dair diğer detaylar için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir