Personel Alımı

Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanları

Ankara Üniversitesi resmi gazete üzerinden yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Üniversite tarafından yapılan personel alım açıklamasında, ”Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Tıp Fakültesi Hastanelerinde a Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere sözlü sınavla toplam (6) personel alınacaktır.” ifadeleri yer aldı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Resmi Gazete’de yer alan ilanın detaylarına göre, üniversite KPSS Puanının Türü ve Geçerlilik Yılı: ÖSYM tarafından 2017-2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 (B) puanının yüzde yetmişi ve yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak Bilişim Personeli alımı gerçekleştirecek. 6 Personel istihdamının yapılacağı alımlara aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek. 

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,

Öğrenim Şartı

Söz konusu kadro için belirlenen öğrenim şartı; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde “Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Sözleşmeli Personel Bürosu Beşevler 10. Yıl Yerleşkesi /ANKARA” adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta yolu ile başvurularını yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir