Ekonomi

Kamu Personeli, Asgari Ücretli Ve Emekli Olan Herkes Yararlanabiliyor! Anında 40 Bin TL Hesaba Yatıyor; Şubeye Gitme Şartı Aranmıyor!

Kredi ve kredi kartlarına özellikle pandemi günlerinden bu yana yüklenmeye devam eden vatandaşlar, borçlarını geri ödemekte zorlanıyor. Bu kapsamda borçlarını ödemek için ya da acil olarak ortaya çıkan ihtiyaçlarını gidermek için vatandaşlar, yeniden bankaların yolunu tutmaya başlıyor. Düşen faizleri ve artan üst limitleri ile dikkat çeken Vakıfbank ise, mayıs ayının en karlı kredilerini sağlamaya başlıyor.

Kamu bankalarından biri olarak avantajlı hizmetler sağlayan bankalardan biri olan Vakıfbank, mayıs ayında da avantajlı faiz oranları ile hizmet sağlayan bankalar arasındaki yerini alıyor. Bu bağlamda vatandaşların her türlü acil nakit ihtiyaçlarına yanıt veren ve borçlarını ödeyebilmesine önayak olan Vakıfbank hem uzun vadeleri hem esnek geri ödeme planları hem de düşük faizleri ile vatandaşları cezbediyor.

Vakıfbank’tan İhtiyaç Kredilerinde Yüzde 1,55 Faiz Oranı

Hem kamu personellerine hem özel sektör çalışanlarına hem de emeklilere tek bir tık ve SMS ile ihtiyaç kredisi sağlayan Vakıfbank, yüzde 1,55 oranında başlayan faiz oranları ile müşterilerine mayıs ayında da avantajlar sağlamaya devam ediyor. Kredilerini 36 aya kadar taksitler ile sağlayan Vakıfbank; aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli ve değişken taksitli ödemeler gibi esnek geri ödeme planları da sağlıyor. Öte yandan Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapmak için aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Doğum Tarihi (ggaayyyy), Aylık Gelir bilgilerini yazarak, 5724’e kısa mesaj göndermek yeterli oluyor.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi faiz oranlarını yüzde 1,55 oranından başlatan Vakıfbank, 3.000 TL ile 50.000 TL arasında 3 aydan 36 aya varan taksitler sağlarken; 50.001 TL ile 125.000 TL arasında ise 3 aydan 24 aya kadar taksit seçeneği sunuyor. Öte yandan bu şartlar altında eşit taksitli olacak şekilde en uzun vadede 40 bin TL olarak Vakıfbank’tan kullanılacak olan bir ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarları sadece 1.534,35 TL olurken, bu kredinin maliyeti 200 TL olarak hesaplanıyor.

İlgili Makaleler