Ekonomi

Kredi kartı alışverişine faizsiz ek 4 taksit kampanyası duyuruldu: Kısa mesaj ile kampanyaya başvurulabilir!

VakıfBank kredi kartı sahiplerine özel alışveriş yaptıkça kazandıran kampanyası ek taksit fırsatı sunuyor. Acil ihtiyaçları karşılayabilmek için kredi kartı kullanılarak yapılan alışverişler aylık taksitlerle geri ödenebiliyor.

VakıfBank Troy kredi kartı sahipleri tek seferde yapılacak en az 100 TL en fazla 30.000 TL arasındaki peşin alışverişe 4 taksit uygulamasının faizsiz olarak sağlıyor. 28 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyen banka müşterilerinin yapılan alışveriş için faizsiz ek taksit fırsatını kısa mesaj ile aktif hale getirmesi mümkündür.

ALIŞVERİŞE FAİZSİZ EK 4 TAKSİT KAMPANYA ŞARTLARI

VakıfBank’ın yalnızca Troy kredi kartı sahiplerine özel sunduğu bu kampanya dönemi bittikten sonra yapılacak taksitlendirmelerde bankanın belirlediği faiz oranı üzerinden değerlendirilir. Bu nedenle kampanya dönemi içerisindeyken bu fırsattan faizsiz olarak faydalanmak mümkündür.

VakıfBank bireysel kredi kartı ile yapılacak olan telekomünikasyon, yurtdışı harcamaları, para transferi, gıda sektörü, kozmetik, akaryakıt ya da ofis malzemeleri ve benzeri farklı somut hizmet alanlarını içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanmıyor.

ALIŞVERİŞE FAİZSİZ EK 4 TAKSİT KAMPANYASI NASIL KULLANILIR?

VakıfBank’ın sunduğu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin alışverişten bir gün önce internet bankacılık uygulaması ya da Vakıfbank mobil uygulama üzerinden taksit talebinin iletilmesi yeterli oluyor. Taksitlendirme işlemini müşteri hizmetleri hattını kullanarak yapmak isteyenler 0850 222 07 24 numaralı hattı arayabilir.

Taksitlendirilmek istenen alışveriş ekstre kesilmeden önce yapılmış olmalı ve dönem içi işlemlerde yer almalıdır. Birden fazla gecikmede bulunan kartlar uygulama kapsamı dışında tutulacaktır. Takibe alınmış kartlar için bu fırsat sunulmaz. Ek kart, sanal kart ile yapılacak alışverişler farklı şekillerde taksitlendiriliyor.

İlgili Makaleler