Ekonomi

Otomobil Sahibi Olacaklara Özel Açıklama! Dacia 31 Aralık’a Kadar Geçerli Fiyatları Duyurdu!

Araç sahibi olmak isteyen binlerce vatandaş en çok talep gören otomobil markalarının hazırladıkları kampanyalı fiyatları araştırmaya devam ediyor. Markalar da müşterilerinin ilgisini çekebilmek için bir dizi kampanyayı müşterilerinin gözleri önüne seriyor. Son olarak Dacia markasının duyurduğu kampanyaya göre yeni Sandero Stepway araçlarda %1,67 faiz fırsatı sunuyor. İşte Dacia resmi internet sitesinden açıklanan kampanyanın detayları…

Dacia Kampanya

Kampanya Detayları

  • Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model Yeni Sandero Stepway Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg otomobilinin perakende satın alımında geçerlidir.
  • Kampanyada, 100.000 TL kredi, 24 ay vade ve %1,67 faiz oranı ile aylık ödeme 5.430 TL’dir.
  • Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. Maxxi Koruma ürününün satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.
  • Yeni Sandero Stepway’in karma CO2 salımı 105 -119(g/km); yakıt tüketimi 4,9 – 6,7 (l/km) aralığındadır. Temsili model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 31.12.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS’in, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkı saklıdır. (Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %2,05, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %27,61)

İlgili Makaleler