Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS Puan Sıralaması Esasına Göre Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Marmara Üniversitesi bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerinin açık pozisyonlarında görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. 

Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre alımlar 2018 yılı KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak. 

Söz konusu personel alım ilanında yer alan tüm detayları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz. 

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIM İLANI

Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre kurum 2 farklı pozisyonda personel alımı yapacak. Alımlarda her bir kadro için bir personel istihdamı sağlanacak. Bu çerçevede ilanda yer alan açık kadroları sizlere aktarıyoruz.

Alım Yapılacak Kadrolar

Söz konusu alım ilanında Sözleşmeli Büro Personeli ve Sözleşmeli Avukat alımı yapılacağı ilan edildi. 

Sözleşmeli Büro Personeli Alım İlanı

Yayımlanan büro personeli alım ilanına üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İletişim Fakültesi mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlanda ayrıca deneyim şartıda bulunuyor. Adaylardan 2 yıllık deneyim talep ediliyor. Bunun yanında diğer bir koşul ise dil şartı. Marmara Üniversitesi Büro personeli alım ilanı için adayların ”İngilizce dilinde yapılan Yabancı Dil Sınavlarından 80 ve üzeri puan almış olmak ve belgelendirmek. (YÖKDİL, YDS, KPDS)” şartını sağlamaları gerektiğini duyurdu. 

Sözleşmeli Avulatat Alım İlanı

Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan diğer kadro ise Avukat kadrosu. Sözleşmeli Avukat alım ilanına başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yapmadan önce şu şartları sağlamak zorundalar. Buna göre adayların Üniversitelerin Hukuk Fakültesi bölümlerinden mezun olması ve Avukatlık ruhsatnamesi bulunması isteniyor.

Bu şartları sağlayan adayların sağlamaları gereken diğer koşul deneyim şartı. Adayların en az 3 yıl Avukat olarak görev yapmış olmaları isteniyor. 

GENEL KOŞULLAR

Yukarıda yer alan başvuru koşullarının yanı sıra her iki ilan içinde ortak olan genel koşullar bulunuyor. Bu koşullar ilan metninde şöyle bildirilmiş.

Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2018 KPSSP3 Puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Bu şartın dışında adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları da olumlu olmalı. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 13 Nisan tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular ilan metninde yer alan başvuru evrakların şahsen teslimi ile gerçekleştirilecek. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir