Özel sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Türk Telekom’dan Beklenen Haber Geldi: Personel Alımları Başladı! Herkese İş Var! Türk Telekom Personel Alımı 2022 Başvuruları…

Bir süredir toplu personel alımı gerçekleştireceği haberleri ile gözlerin üzerine çevrildiği Türk Telekom’dan beklenen personel alım duyuru ilanı geldi. 20’den fazla pozisyonda istihdam edilmek için başvuruları almaya başlayan Türk Telekom, konuyla ilgili pozisyonların şartlarını da açıkladı.

Gerekli şartları taşıyan adayların elektronik ortam üzerinden başvuru yapmasını da olanaklı hale getirmiş olan Türk Telekom, söz konusu pozisyonlara yapılacak olan iş başvurularının kendi web sitesi içerisinde uzantısının da bulunduğu Türk Telekom kariyer üzerinden yapılacağını duyurdu.

Türk Telekom’da Herkese Uygun Bir İş Bulunuyor

İstanbul ve Ankara’da çalışmak üzere pek çok pozisyona alım gerçekleştirecek olan Türk Telekom her pozisyonu için farklı bir başvuru tarihi belirlemiş bulunuyor. Bu kapsamda Türk Telekom’dan gerçekleştirilen duyuruya göre; İstanbul’da “Alacak Takip & Hukuk Çözümleri Kıdemli Uzmanı”, “UFRS Raporlama Uzmanı/ Kıdemli Uzman” ve “Karar Destek Kurumsal Ürünler&İş Ortaklığı Uzmanı” pozisyonuna yapılacak olan başvurular 18 Mayıs’a kadar devam ediyor. Yine İstanbul’da istihdam edilmek üzere “Kıdemli Sızma Testi Uzmanı”, “CRM Çözümleri Test Yönetimi Kıdemli Uzmanı” ve “Ağ ve Sesli Yanıt Sistemi (IVR) Uzmanı” pozisyonları için 20 Mayıs 2022 tarihine kadar başvuruları açık tutacak olan Türk Telekom; “İşletme Sermayesi ve İştirak Finansmanı Uzman Yardımcısı” ve “Cyber Security Analyst/Senior Analyst” pozisyonları için son başvuru tarihini 21 Mayıs 2022 tarihi olarak belirlemiş bulunuyor.

Türk Telekom Pek Çok Pozisyonda Alım Yapıyor

İstanbul’da çalıştırılmak üzere “Veri Bilimi Uzmanı” uzmanı arayışı olan Türk Telekom, bu pozisyona başvuruları 26 Mayıs’a kadar alırken, “Senior Radio Network Optimization Engineer with”, “IFRS Konsolidasyon&Raporlama Uzmanı” ve “Finansal Karar Destek Uzmanı” pozisyonlarına 30 Mayıs; “Kurumsal Pazarlama Segment Yönetimi Uzmanı”, “Tivibu Pazarlama Yönetimi Kıdemli Uzmanı/Uzmanı” ve “Performans İzleme Ve Analiz Uzmanı/Kıdemli Uzman” pozisyonları için 31 Mayıs’a kadar başvuru hakkı tanıyor. Öte yandan İstanbul’da çalışacak olan “Fraud Çözümleri Uzmanı”, “Süreç ve Dönüşüm Yönetimi Kıdemli Uzmanı” ile “Agile Yönetimi Uzmanı” pozisyonları ile Ankara’da çalışacak olan “Uygulama Geliştirme Kıdemli Uzmanı” pozisyonu için Türk Telekom’un belirlediği son başvuru tarihi 9 Haziran 2022 tarihi oluyor. Ayrıca Türk Telekom, İstanbul’da çalışacak olan “Finansal Teknolojiler Kıdemli Analisti” başvurularını 18 Haziran’a; “Mobile CRM & Sales Solutions Senior Business Analyst” başvurularını ise 24 Haziran’a kadar alıyor.

İlgili Makaleler