Ekonomi

Türkiye İş Bankası’ndan günde 32 TL’lik ödemeye 10 bin TL’lik ihtiyaç kredisi hizmeti! 30 Kasım tarihine kadar maaş hesabını taşıyan tüm emekliler yararlanabilecek!

Müşterilerinin bütçelerini bir nebze olsun ferahlatabilmek adına pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren bankaların başında gelen Türkiye İş Bankası, geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu yana ekonomi piyasalarında devam eden olumsuz gelişmelerden ötürü kampanya sayısını arttırdı. Zorlu ekonomik şartlara karşı mücadele vermeye çalışan müşterileri ve potansiyel müşterileri için destek kampanyaları geliştiren banka, bu kez de yalnızca emekli vatandaşları ilgilendiren kampanyalarını duyurdu.

Kasım ayının gelişi ile birlikte hem mevcut kampanyalarının içeriklerini düzenleyen hem de yeni kampanyalar geliştiren Türkiye İş Bankası, bu kapsamda tek maaşlı emekli vatandaşlar için de ayrıcalıklı hizmetler sunacağını açıkladı. 8 bin TL’ye varan ek ödeme hizmetinin yanı sıra düşük faizli, uzun vadeli yeni bir emekli ihtiyaç kredisi kampanyası da geliştirmiş olduğunu bildiren Türkiye İş Bankası, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN EMEKLİLERE 8 BİN TL’LİK ÖDEME!

1 Kasım tarihi itibari ile mevcut emekli promosyonu kampanyasının güncellenmiş olduğunu duyuran Türkiye İş Bankası, maaş hesabını ay sonuna kadar banka bünyesine taşıyan ve ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının sözünü veren tüm emekli vatandaşlara şu tutarlarda ek ödeme yapacağını bildirdi:

  • SGK maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilere: 4.500 TL
  • SGK maaşı 3.500- 7.500 TL aralığında olan emeklilere: 5.250 TL
  • SGK maaşı 7.500- 10.000 TL aralığında olan emeklilere: 6.750 TL
  • SGK maaşı 10.000 TL’den fazla olan emeklilere: 7.500 TL

Türkiye İş Bankası emekli yakınlarına referans olan müşterilerine, maaş baremlerinden bağımsız olarak Pazarama Mobil’de kullanabilecekleri 500 TL’lik para puan hediyesi vereceğini de bildirdi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI’NDAN EMEKLİLERE UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Türkiye İş Bankası maaş hesabını kendi bünyesine taşıyacak olan emekli müşterilere, uygun faizli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını bildirdi. Banka, 36 aya kadar vade imkanı ile sunacak olduğu kredi hizmetinin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

  • Kredi tutarı: 10.000 TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: %2,03
  • Taksit tutarı: 977 TL

İlgili Makaleler