Ekonomi

Anadolubank’tan düşük fiyatlı gayrimenkul ilanları! Ankara’da 3+1 daire 900 bin TL’den fiyat tekliflerine açıldı!

Gelişimini sürdüren özel bankalar arasında yer alan ve son dönemlerde düzenlemiş olduğu avantajlı kart ve finansman kampanyaları sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Anadolubank, emlak sektörünün yükselen grafiğine karşı düşük fiyatlı gayrimenkul satışını başlattığını bildirdi.

Anadolubank sunmuş olduğu finansman hizmetleri karşılığında teminat olarak gösterilen ve vade sonunda borçların ödenmemiş olmasından kaynaklı olarak bünyesine dahil etmek durumunda kalmış olduğu icralık gayrimenkuller için Anadolubank Gayrimenkul platformunu geliştirdiğini belirtti. Platform üzerinden uygun fiyatlı ihaleler düzenlediğini ifade eden banka, son iki ihalesine ilişkin ayrıntıları, tüketiciler ile paylaştı.

ANADOLUBANK’TAN ANKARA’DA SATILIK 3+1 DAİRE İLANI!

Finansman hizmetleri ve kart kampanyalarının yanı sıra artan gayrimenkul fiyatları karşısında zor duruma düşen tüketiciler için uygun fiyatlı icralık gayrimenkul satışı hizmeti de vereceğini belirten Anadolubank, bu duyurusunu Anadolubank Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihale ile destekledi. Söz konusu ihalesinde Ankara’da uygun fiyatlı daire arayan vatandaşlara seslenen banka, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

Anadolubank elinde bulunan gayrimenkullerin avantajlı satışları için geliştirmiş olduğu Anadolubank Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihalede, Ankara ilinin Mamak ilçesinde bulunan 3+1 apartman dairesini satışa çıkarmış olduğunu bildirdi. Dairenin 15 yıllık bir binanın 2’inci katında bulunduğunu ifade eden banka, toplam kullanım alanının 146 metrekare olarak ölçülmüş olduğunu belirtti. Banka ihale başlangıç bedelini 900 bin TL olarak açıkladı.

ANADOLUBANK’TAN İZMİR’DE SATILIK APARTMAN DAİRESİ!

Anadolubank kendi ihale platformu olan Anadolubank Gayrimenkul üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihalede de bir apartman dairesini satışa çıkardığını duyurdu. Bu kez dairenin İzmir ilinin Torbacılar ilçesinde bulunduğunu ifade eden banka, ayrıntıları paylaştı.

Anadolubank Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlenmiş olan ikinci ihale aracılığı ile satışa sunulmuş olan apartman dairesinin yıllık bir binanın 8’inci katında olduğu belirtildi. Toplam kullanım alanı 120 metrekare olarak ölçülmüş olan dairenin tam hisse ile satışta olduğunu belirten Anadolubank, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 150 bin TL olarak açıkladı.

İlgili Makaleler