Ekonomi

Başvuru Gerektirmiyor; Bu Bankada Hesabı Olan Herkes Anında 8 Bin TL Nakde Kavuşabiliyor! Üstelik Geri Ödemeler…

Bir bankacılık hizmeti olarak hayatımıza giren nakit ve taksitli avans sistemleri, kredi kartları ve kredilerden daha avantajlı bir hizmet ortamı yaratıyor. Şöyle ki, tıpkı krediler gibi taksitli bir şekilde geri ödenebilen nakit avanslar, kredi kartı gibi de ihtiyaçların ertelenmemesini sağlıyor. Her iki avantajı yaratması nedeniyle bankaların önemli hizmetleri arasında görülen nakit avanslarda limitler de günden güne artmaya devam ediyor.

Geçmişte daha düşük bir üst limit ile sunulan nakit avanslar, şimdilerde ihtiyaç kredisi gibi oldukça yüksek limitler ile vatandaşların karşısına çıkıyor. Başvuru ve onay süreci gerektirmeden doğrudan kullanılması ile gerçek bir nakit ihtiyacı karşılayıcısı olarak işlev gören nakit avans sistemleri, günün her saati banka müşterileri tarafından kullanılabiliyor. Bu bağlamda mayıs ayı itibariyle nakit avans limitinde artışa gitmiş olan Ziraat Bankası, oldukça avantajlı bir limit ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Ziraat Bankası, Artı Para Sistemi Çok Seviliyor

Diğer bankacılık hizmetleri ile öne çıkan kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, nakit avans sisteminde de önemli avantajlar yaratıyor. Bu kapsamda yüksek üst limitler ve taksitli geri ödemeler ile hizmet veren Ziraat Bankası, faiz oranını yüzde 1,80 olarak belirlemiş bulunuyor. Bir kredi ya da kredi kartı başvurusu gibi başvuru gerektirmeyen Ziraat Bankası nakit avans sistemi banka müşterilerinin hesabına bir artı para olarak yükleniyor. Banka müşterileri ihtiyacı olması halinde yüzde 1,80 faiz oranı ile Ziraat Bankası’nın kendisine sunduğu artı parayı sonradan geri ödemek koşuluyla kullanabiliyor. Üstelik nakit bir biçimde çekilen Ziraat Bankası nakit avansı, 12 aya kadar takside bölünerek, geri ödenebiliyor.

Ziraat Bankası, 8 Bin TL’ye Kadar Nakit Avans Veriyor

Sadece Ziraat Bankası’ndan maaş alan banka müşterilerinin yararlanabileceği Ziraat Bankası nakit avans sisteminin üst limiti bu ay itibariyle 8 bin TL’ye kadar yükselmiş bulunuyor. Acil nakit ihtiyaçlarına hızlıca çözüm üretmesi ile bir hayli sevilen Ziraat Bankası nakit avansları, bankanın dijital bankacılık hizmetleri olan Ziraat Mobil ve Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı sistemi üzerinden tek bir tıkla kullanılabiliyor. Öte yandan diğer kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank da nakit avans sağlıyor.

İlgili Makaleler