Ekonomi

Birikmiş borçları tek kalemde silecek kampanya duyuruldu: Ayda 1.617 TL ödeyerek 30 bin TL tekliften yararlanılacak!

Birikmiş kredi borçları maksimum seviyeye ulaşan kredi kartları problem olmaktan çıkıyor. QNB Finansbank ilk tanışmaya özel mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurular için düşük faizli ihtiyaç kredisi fırsatını duyurdu.

QNB Finansbank’ın “Tanışma Kredisi” adı altında düşük faizli olarak sunduğu bu teklif internet sitesi ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurularda kabul ediliyor.

TANIŞMA KREDİSİ ÖDEME TABLOSU

Acil nakit ihtiyacını sona erdiren ihtiyaç kredisi kampanyası 3 aydan başlayarak 36 aya kadar vadelendirilebilir. Başvuru sırasında aranan tek şart yeni müşterilerin ilk 7 gün boyunca başvurusunu mobil uygulama ya da banka şubesi üzerinden iletmesi gerekiyor.

Bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi teklifi 150 bin TL’ye kadar kullanılabilir. %1.74 faiz oranı üzerinden değerlendirilerek 30 bin TL’lik kredi başvurusunda bulunmak isteyen bir kişi aşağıdaki tabloda yer alan rakamları inceleyebilir:

  • Kredi tutarı: 30.000 TL
  • Kredi vade süresi: 36 ay
  • Kredi faiz oranı: %1,74
  • Kredi taksit tutarı: 1.617,75 TL

TANIŞMA KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bankanın ihtiyaç kredisi teklifleri arasında ilk sırada yer alan Tanışma Kredisi dışında Borç Transfer Kredisi, Kamu çalışanlarına özel 3 Ay Ertelemeli Kredi ya da Finansmaaş Kredisi tekliflerini değerlendirebilir.

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlerin qnbfinansbank.com sitesi içerisinde yer alan “Bireysel ihtiyaç kredisi” kategorisini kullanarak başvuru formunu doldurup “Hemen Başvur” tuşuna basması yeterlidir. Kredi başvurusunu iletmek isteyenler ALO Kredi hattını kullanabilir. Bu hatta 0850 220 8 573 numarası üzerinden ulaşılabilir. İnternet ya da QNB Mobil uygulama üzerinden de başvuru yapılabilir.

TANIŞMA KREDİSİ BAŞVURUSUNDA HANGİ BELGELER İSTENİR?

Kredi başvurusunda bulunacak vatandaşların en çok merak ettiği konu ise başvuru sırasında ek belge talep edilip edilmediğidir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan paylaşımda mobil uygulama üzerinden yapılacak başvurularda belge talep edilmediğinin altı çiziliyor. Ancak kredi skoru güçlü görünmeyenler, daha önceden yasal takibe takılmış olanlar bankanın hassasiyeti gereği belge göndermek zorunda kalabilir. Böyle bir durumda bankanın talep edeceği belgeler arasında ise şunlar yer alır:

  • SGK hizmet döküm belgesi
  • Başvuracak kişiye ait kimlik belgesi
  • İkametgah adresi
  • Kayıtlı olduğu adreste son 3 ay içerisinde düzenlenmiş herhangi bir fatura
  • Çalıştığını gösteren gelir belgesi
  • Talebe göre teminat ya da ipotek belgesi

İlgili Makaleler