Ekonomi

Böyle Fırsat Sadece 36 Aydan 36 Aya Gelir! TEB, Resmen Çıldırdı; Emeklilere 2 Bin 750 TL Birden Promosyon! Üstelik…

Her dönem emeklilerin ilgi gösterdiği promosyonlar, 2022 yılı için de ödenmeye başlanmış bulunuyor. 2022 yılında ödedikleri promosyonları artıran bankalar, müşterilerine daha avantajlı hizmet vermek için resmen sıraya giriyor.

Emekli promosyonlarının 2022 yılındaki tutarları emeklileri oldukça cezbediyor. Emeklilere hem yüksek promosyon sağlayan hem de emeklilere özel ek avantajlar veren TEB ise, bu senenin en yüksek promosyonlarını veriyor.

TEB Emekli Promosyonlarında Tutarlar Artmış Bulunuyor

TEB

Emeklilere her yıl promosyon ödemelerinde zamlı tutarlar veren TEB, bu sene 2.750 TL’ye varan promosyonlar veriyor. Bu kapsamda TEB, maaşı 1.499 TL’ye kadar olan emeklilere nakit 500 TL promosyon verirken, ek olarak da iki adet otomatik fatura talimatı veren emeklilere 1.350 TL, yani toplamda 1.850 TL promosyon hediye ediyor. Emekli maaşı 1.500 TL ile 2.499 TL olan emeklilere nakit 675 TL promosyon veren TEB, ek 1.675 TL olmak üzere toplamda 2.300 TL promosyon sağlıyor. Aynı şekilde 2.500 TL ve üzerinde maaş alanlara da emekli promosyonları veren TEB, nakit 750 TL, ek 2.000 TL olmak üzere 2.750 TL promosyon veriyor. Emekli maaşlarını taşımayı mobil uygulaması ve internet bankacılığı üzerinden mümkün hale getirmiş olan TEB, emekli maaşını bankasına taşıyan ve 36 ay boyunca bankasından emekli maaşı almaya söz veren herkese veriyor.

TEB Emekli Bankacılığı Dünyasının Avantajları Promosyonlar İle Sınırlı Olmuyor

Yaptığı yenilikler ile tam bir emekli bankası haline dönüşmüş olan TEB, emeklilere sadece promosyon ödemesi gerçekleştirmiyor. Aynı zamanda CEPTETEB Mobil’de emekli maaş müşterilerine özel ayrıcalıklarını görebileceği “Emekli Maaşım TEB’de menüsü”ne sahip olabilecek olan TEB emeklilerine aynı zamanda yılda 4.500 TL’ye varan Bonus kazanma fırsatı sağlanıyor. Bunun yanı sıra sadece emeklilere özel olarak sigorta paketleri sunan TEB, indirimli faiz oran oranlarıyla krediler ve Marifetli Hesap’ta yapılacak olan birikimlere ek faizler veriyor. Emekli müşterilerinden mesai saatleri içerisinde olması halinde EFT/Havale ve FAST işlemlerinden de herhangi bir ek masraf talep etmeyen TEB, aynı zamanda emekli maaş müşterilerine özel banka ve kredi kartlarının yanı sıra ek Kredili Mevduat Hesabı (KMH) da sağlıyor.

İlgili Makaleler