Ekonomi

Bu Üç Banka Babalar Gününü Müşterilerine Verdiği Hediye TL’ler Ve İndirimlerle Kutluyor! Hediye Almadan Önce Katılmak Yetiyor! Babalar Günü İndirimleri İçin…

Alışverişlerin özellikle arttığı Ramazan ve Kurban Bayramı gibi dini bayramların yanı sıra Sevgililer Günü ile Kadınlar Günü gibi özel günler de bankaların özellikle kampanya düzenlediği tarihler arasında yer alıyor. Anneler ve Babalar Gününe özel de kampanyalar düzenleyen bankalar, özellikle bu dönemde alınacak olan hediyelerin avantajlı bir şekilde alınmasını sağlıyor.

Bu sene 19 Haziran 2022 Pazar günü kutlanacak olan Babalar Günü öncesinde kampanya düzenleyen bankalar arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), Ziraat Bankası ve Akbank müşterilerinin Babalar Günü hediyelerini indirimli bir şekilde almasını sağlıyor. Bu sayede daha avantajlı bir şekilde alışveriş gerçekleştiren bu banka müşterilerinin dikkat etmesi gereken ise, kampanyaların detayları oluyor.

Babalar Günü Hediyeleri Bu Kampanyalar İle Avantajlı Hale Geliyor

Babalar Günü için Gittigidiyor isimli e-Ticaret platformu ile anlaşma gerçekleştirmiş olan TEB, 18 Haziran 2022 tarihine kadar bu siteden yapılacak olan alışverişlere 75 TL indirim veriyor. Kampanya detayları incelendiğinde TEB müşterilerinin alışverişlerinin 400 TL üzerinde olması gerektiği dikkat çekiyor. Aynı zamanda TEB’in indirimi Gittigidiyor e-Ticaret platformunda satılan Mastercard logolu ürünlerde geçerli oluyor. Aynı şekilde Babalar Günü’ne özel bir kampanya düzenlemiş olan Akbank, Axess kredi kartı ile 1 Haziran 2022 tarihinden 19 Haziran 2022 tarihine kadar giyim ve elektronik sektöründe yapılacak ilk 500 TL harcamaya 30 TL, sonraki 500’er TL’lik harcamalara da 30’ar TL olmak üzere toplamda 90 TL Chip-Para hediye ediyor. Akbank Mobil veya Juzdan uygulamasından katılım şartı koyan Akbank, aynı zamana “HAZIRAN” yazıp “4566” numarasına bankada kayıtlı olan cep telefonu ile mesaj gönderen müşterilerinin de kampanyaya katılımlarını kabul ediyor.

Babalar Günü Hediyelerinden Bir De Ziraat Bankası’ndan Geliyor

Kampanyaları ile her dönem fark yaratan kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, bu kez Babalar Günü’ne özel bir kampanya düzenliyor. Kampanyasını 12 Haziran 2022 tarihi ile 21 Haziran 2022 tarihleri arasında sınırlayan Ziraat Bankası, bu tarihler arasında e-Ticaret sitelerinden yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişe anında 25 TL Bankkart Lira veriyor. Katılım şartı getirmiş olan Ziraat Bankası’nın kampanyasına katılmak için ise, “KAZAN” yazıp, “4757” numarasına SMS göndermek yeterli oluyor.

İlgili Makaleler