Magazin

Canlı yayında ağzından kaçırdı: Kurtlar Vadisi yeniden başlıyor! Oyuncu kadrosuna TRT’nin yıldız ismi dahil olacak!

Bir dönemin efsane dizisi Kurtlar Vadisi’nin ünlü oyuncusu Necati Şaşmaz geçtiğimiz günlerde hayranlarını heyecanlandıracak bir haber verilmişti. Şaşmaz Ocak ayında yeniden ekranlarda olacağını müjdelerken daha önceden çekilmiş ve beğenilmiş Kurtlar Vadisi dizisi içerisinde “İskender Büyük” karakterine can veren kişinin dizide rol almayacağı söylenmişti. Yeniden başlatılacak dizinin kadrosunda TRT’de popüler hale gelen o yıldız ismin İskender karakteri yerine geçeceği söylendi.

CANLI YAYINDA MÜJDELEDİ!

Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi’ndeki Polat Alemdar karakteri ile özdeşleşmiş bir oyuncuydu. Yılların efsanevi ve unutulmaz yapımının yeniden yer alacağı söylendi. TRT müzik kanalında canlı yayındayken dizinin tekrar hayranları ile buluşacağını ifade etti.

Şaşmaz bu dizinin Ocak ayında ekranlara döneceğini söylemesi üzerine heyecanlı bekleyiş yeniden kendini gösterdi. Şaşmaz yaptığı açıklamada: “397 bölüm boyunca oynadım ve ömrümün yaklaşık 20 yılı Kurtlar Vadisi ile geçti. Hem kıymetli hem yorucuydu. Bir süre ara verelim dedik. Fakat dizi yeniden istenmeye başlandı. Ocak ayı gibi görüşmeler yeniden başlayacak” dedi.

KADROYA SÜRPRİZ İSİMLER DAHİL OLABİLİR!

Yapılan açıklamalardan sonra Kurtlar Vadisi’nde İskender Büyük karakterine can veren Musa Uzunlar’ın yer almayacağı söylendi. Öte yandan onun yerine yer alacak isimler kategorisinde şu anda “Kim milyoner olmak ister?” programının yöneticiliğini yapan Kenan İmirzalıoğlu’nun olacağı söyleniyor. İmirzalıoğlu bir röportajda: “oğru bir proje ile yeniden ekranlarda olacağız” yorumunda bulunmuştu.

Öte yandan bir başka önemli isim ise TRT 1’de Teşkilat isimli dizide ana karakterler arasında yerini alan ve Serdar karakterine can veren Çağlar Ertuğrul’un olma ihtimali de konuşuluyor. Ancak konu üzerine henüz net bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

İlgili Makaleler