Magazin

Dijital yapım izleyicilerden tam not aldı: Yönetmen ikinci sezonuna yeşil ışık yaktı! Wednesday dizisinin 2.sezon çekimleri ne zaman başlayacak?

Dijital Platform Netflix’te Tim Burton’ın yönetmenliğini üstlendiği Wednesday isimli korku ve komedi dizisi ikinci sezonuna hazırlanıyor.

Filmi izleyenler beğenenler ve hayranları tarafından beklenen haber sonunda geldi. Wednesday, Addams Ailesi filmi içerisinde yer alan Wednesday Addams karakteri ile özleşen hem korku hem komedi hem de doğaüstü öğelerin bulunduğu bir dijital platform dizesidir.

WEDNESDAY İKİNCİ SEZONU GELECEK Mİ?

Dizi ilk sezonu ile Netflix’te 23 Kasım 2022 yılında izleyicisi ile buluştu. Fantastik ve Bilim Kurgu, Doğaüstü olaylar ve korkunun hakim olduğu dizi bir anda bütün bir sosyal medyanın ilgisini çekti.

Heyecanla takip edilen ve ilk sezonu izleyicinin gönlünde taht kuran Wednesday dizisinin 2. sezonu için müjdeli bir haberin gelmesi bekleniyor. Şu anda yapım şirketi tarafından konu üzerine henüz net bir açıklama yapılmış değil. Fakat ilk sezonu bu kadar ilgi gören ve çok konuşulan, tartışılan karelere ev sahipliği yapan dijital platform dizisinin 2. sezonunun yayınlanması olası gözüküyor.

WEDNESDAY FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Wednesday dizisinin konusu oldukça ilginç. Farklı yeteneklere sahip olan daha çok psişik yetenekleri ile yaşıtlarından farkı anlaşılan hem zeki hem de hayatı alaya alan bir genç kız etrafında şekilleniyor. Bulunduğu kasabada bütün halkı endişeye sürükleyen bir cinayet silsilesine engelleyebilmek için bütün mücadelesini ortaya koyuyor. Filmin konusuna göre 25 yıl önce ebeveynleri doğaüstü olaylar nedeniyle karıştı. Odak noktasında daha çok bu karışıklığın çözüme kavuşturulması yer alıyor.

Başrollerinde Wednesday Addams’ı Jenna Ortega; Enid Sinclairi ise Emma Myer canlandırıyor. Dizide Wednesday Addams “Nevermore” akademi isimli bir okulda yeni dostlar edinerek hayata tutunmaya çabalarken öte yandan düşmanları da tek tek oluşuyor. Tüm bu karmaşada şehrin cinayetlerini çözebilmek için savaşırken kendini olaylar içinde buluyor.

İlgili Makaleler