Magazin

Ünlülerin milyon dolarlık evleri göz kamaştırdı: Sunucunun 85 milyonluk avizesi, Gökçe Bahadır’ın 10 milyon TL’lik evi, Seda Sayanın saray yavrusu…

Sürekli olarak göz önünde yaşayan ünlülerin yaşadıkları evler merak ediliyor. Pek çoğu rezidansın bir tepesinde birçoğu bahçeli iki katlı bir evde yaşamayı tercih ediyor. Şehrin içinde ya da şehrin dışında doğa ile iç içe tasarımlarla seçilen bu evlerin her biri servet değerinde.

AVİZESİNİN FİYATINI DUYANLAR ŞOK OLDU!

Geçtiğimiz günlerde Gelin Evi’nin sunuculuğunu yapan Aslı Hünel 100. programa özel kendi evinin kapısını takipçilerine ve televizyon camiasına açtı. Ünlü sunucunun evini görenler şaştı kaldı. Salonundaki avizenin değeri 85.000 TL idi. Sunucu tüm evini tek tek gezdirdi. Her bir noktasında bir servet yatıyordu.

Aslı Hünel bundan 5 yıl önce savaş Yurtsever ile evlenmişti. Kahverengi, beyaz ve siyah tonlarının hakim olduğu bir eve sahip. Evini gezdirirken salonundaki oldukça büyük ve devasa masaj koltuğu dikkatlerden kaçmadı. Avizesinin özel tasarım olduğunu söyleyen Aslı Hünel 100. programa özel mutfağa girerek yemek yaptı. Tüm odaları tek tek gezdirdi. Son olarak giyinme odasının göstermeyi de ihmal etmedi.

EVİ 10 MİLYON TL! ZEYTİNLİĞİ 1.5 MİLYON!

Milyon dolarlık evler içerisinde ünlü oyuncu Gökçe Bahadır’ın evide yer alıyordu. Geçtiğimiz yıl Şubat ayında Emir Ersoy ile evlenen Bahadır, Bodrum’da bir ev satın aldı. Bodrum’da satın alınan evin değeri ise 10 milyon TL değerindeydi. Oyuncunun bundan 2 yıl önce Alaçatı’da 4 milyon TL’ye dair satın aldığı da biliniyor. Bu daireye 6 milyon TL’ye geri satarak yeni evine aldıkları söyleniyor.

Sürekli olarak yatırımını gayrimenkul üzerine planlayan çift son olarak bir buçuk milyon TL değerinde Zeytinlik aldığı ortaya çıktı.

SEDA SAYANIN SARAY YAVRUSU!

Ünlü şarkıcı oyuncu ve sunucu Seda sayan kısa süre önce Çağlar Ökten ile evlenmişti. Seda Sayan’ın yeni eşi ile beraber kaldıkları eve dair fotoğraflar kendi Instagram hesabı üzerinden tek tek paylaşıldı. Servet değerinde olan evin manzarası görülmeye değerdi. Tüm İstanbul’u ayaklar altına alan evin tasarımına dair detaylarda dikkatlerden kaçmadı.

İlgili Makaleler