Ekonomi

Denizbank kampanyaya doymadı: 300 TL hediye indirimin yanında 1 yıllık BluTV hediye ediyor!

Günümüz şartlarına ayak uydurabilmek müşteri için daha cazip hale gelebilmek için özel bankaların uyguladığı kampanyalar dikkat çekiyor. En önemlisi de müşterinin lehine olabilecek olarak sunulan tüm kampanyalar yıl içerisinde farklı avantajlardan faydalanabilmeyi de sağlıyor. Denizbank bugün başlatmış olduğu kampanyasında 300 TL’ye kadar indirim sunarken 1 yıllık BluTV üyeliği de kazandırıyor.

DenizBank’ın sunduğu bu fırsattan faydalanmak isteyenlerin 1 Kasım ve 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Mobildeniz uygulaması üzerinden katılım sağlaması gerekiyor. Bu süreçte katılım sağlamak isteyen tüm bireysel müşterilerin belirli şartları da karşılaması gereklidir. Kampanyaya katılım şartları, kimler yararlanabilir, nasıl başvurulur?

DENİZBANK 300 TL İNDİRİM HEDİYE KAMPANYASI NEDİR, NASIL FAYDALANILIR?

DenizBank’ın kredi kartı başvurusu yaparak onay alan tüm banka müşterilerine sunduğu kampanya bugün itibariyle geçerli olmaya başladı. Kampanya kapsamında kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde 300 TL’ye varan indirim sunulacak. Diğer kampanyalardan farklı olarak bu indirim 3 ay boyunca devam edecek. Üstelik 1 yıllık BluTV üyeliği de hediye edilecek.

Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen Bireysel kredi kartı sahipleri onay aldığı anda bu fırsatı değerlendirebilir. Ek kart ya da banka kartı ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Sunulan bu kampanyada en dikkat çekici detay ise 300 TL’ye varan indirimin hediye edilmesi oldu. Yeni alınacak kredi kartı ile yapılacak hediye indirim fırsatından Kasım, Aralık ve Ocak aylarında yararlanılabilir. Talep edilen tek şart ise internet üzerinden alışverişlerin yapılabilmesidir.

DENİZBANK 1 YILLIK BLUTV HEDİYE KAMPANYASI NEDİR, NASIL BAŞVURULABİLİR?

Denizbank kredi kartı sahipleri harcadıkça kazanmaya devam ediyor. İlk ay yapılacak harcamaya azami 100 TL, 3 ay boyunca ise toplamda 300 TL indirim sunuluyor. Buna ek olarak kampanyaya 1 yıllık BluTV üyeliği hediye ediliyor. Kredi kartı onayı alan her bir bireysel müşteri bir sonraki ayın 10.gününde hediyesini kullanabilecek. Kartın aktif olması gerekiyor. Mobildeniz uygulaması içerisinde yer alan BluTV hediye üyelik kodu alınarak kampanyaya katılınabilir. Her müşteri yalnızca bir kez bu kampanyadan faydalanabilir.

12 ay boyunca devam edecek Blue TV üyeliği Mobildeniz uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” menüsü alanından aktif hale getirilebilir. Kod alındıktan sonra BluTV’nin web sitesine giriş yapılarak abonelik işlemleri kısmına kupon kodu yazılmalıdır. 12 ay boyunca devam edecek olan bu indirim kodu aktif hale getirildiğinde ancak geçerli olacaktır. Aktifleştirilme süresi ise 30 gün olarak belirlendi.

DENİZBANK 300 TL İNDİRİM HEDİYE KAMPANYASI KATILIM ŞARTLARI VE DETAYLARI NELERDİR?

Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyenlerin açıkta DenizBank bireysel kredi kartı bulunması gerekir. Kullanıcı var olan kartını iptal edip yeni kart aldığında kampanyadan yararlanamaz. Belirli kanallar üzerinden yapılacak başvurular onaya açıktır. Kampanya ek bir katılıma tabi değildir. Süreçte Bonus POS kullanım zorunluluğu bulunmamaktadır.

Alışveriş süreci tamamlandıktan sonra bir sonraki ayın ilk 7 günü içerisinde indirim hesaba yansıyacaktır. Konu üzerine bilgilendirici mesaj Deniz Kart üzerinden sağlanacaktır. Her müşteri ödülden bir kez yararlanabilir. 3 ay boyunca her ay en fazla 100 TL, 3 ayda toplam 300 TL kazanılabilir. İptal ya da iade işlemlerinde indirim hesaba yansıtılmayacaktır. Oluşabilecek herhangi bir sorun için destek.bulutv.com adresi üzerinden firma ile iletişime geçilebilir.

İlgili Makaleler