Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tanzim Satışlarına Temizlik Ürünleri de Dahil Edilecek

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Keçiören’de gerçekleştirilen toplu açılış törenine katıldı. Burada vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan son dönemlerin en önemli gündem maddesi ekonomiye dair açıklamalarda bulundu. Bu konuda gıda tanzim satışlarını hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan temizlik ürünlerinin de satışa sunulacağını açıkladı.

TEMİZLİK ÜRÜNLERİDE SATIŞA SUNULACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu konuşmasında gıda fiyatlarında yaşanan artışlar nedeniyle uygulamaya konulan tanzim satışlarına dair açıklamasında; fiyatların şimdiden yarı yarıya düştüğünü ifade etti. Bu satışların gıda ile sınırlandırılmayacağını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan temizlik ürünlerininde bu uygulamaya dahil edileceğini ifade etti. 

”Son günlerde Türkiye’de bir oyun oynanmaya başlandı. Patlıcan, domates, salatalık… Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar’da Tendürek’te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere karşı tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. Sebze ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz.”

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir