Ekonomi

Maaş Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren birçok banka bulunmakta olup enpara, Akbank, Şekerbank, ING Bank ve QNB Finans Bankası yer almaktadır. Nadir bankalar tarafından verilmekte olan maaş bordrosuz kredi için belli limit sınırı getirilmiştir.

Maaş bordrosuz krediler için belirlenen alt limit 10 bin Türk Lirasıdır ancak bu miktar bankalara göre farklılık göstermektedir. Maaş bordrosuz kredi veren bankaların çoğu SMS ve internet bankacılığı ile kredi başvurusu yapılmasına izin vermektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar bulunmakta olup bu bankaların kredi limitleri düşüktür. Ayrıca gelir belgesiz kredi imkanı tanıyan çoğu banka kefil ya da ipotek istemekte ve kendilerini güvence altına almaktadır. Çalışmayana kredi veren bankaları şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Akbank
  • Şekerbank
  • ING Bank
  • QNB Finansbank
  • Odeabank
  • Aktif Bankası
  • N Kolay Kredi
  • Enpara.com

Akbank Maaş Bordrosuz Kredi

Akbank maaş bordrosu istemeden kredi imkanı tanıyan bankalar arasında bulunmaktadır. Maaş bordrosuz kredi veren birçok bankada olduğu gibi Akbank tarafından da bir limit sınırlaması getirilmiştir. Akbank gelir belgesiz kredi verdiği krediler için üst limiti 30 bin Türk Lirası olarak belirlemiş olup faiz oranı yüzde 1,80’dir. Gelir belgesiz kredilerin miktarına bağlı olarak kredinin vadesi belirlenmekte olup en fazla 48 aylık bir vade yapılabilmektedir. Akbank tarafından verilen maaş bordrosuz krediler sıklıkla tercih edilmektedir.

Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

Finans Bankası gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. QNB Finans Bankası çoğu vatandaşa müşterisi olsun olmasın kredi imkanı tanımaktadır. QNB Finans Bankası tarafından verilmekte olan gelir belgesiz kredi türünde üst limit 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiş olup en fazla 36 aylık bir vade yapılabilmektedir. QNB Finans Bankası tarafından faiz oranları düzenli aralıklar ile düzenlenmektedir. Gelir belgesiz kredi veren Finansbank aynı zamanda Enpara.com aracılığı ile de anında kredi imkanı tanımaktadır. Enpara; QNB Finans Bankası’nın internet hesabı olup müşteri olmadan da birçok işlem yapılabilmektedir.

Kamuilanlari.com Özel İçerik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir