Ekonomi

Emekliye çifte müjde o bankadan geldi! 7 bin 500 TL promosyona ek “15 bin TL” ihtiyaç kredisi verilecek!

Masrafların artması farklı sektörlere yönelik yapılan ödemelerde fiyatların gittikçe zamlanması emeklilerin ay sonunu zor getirmesine neden oluyor. Aylık bütçe hesabı yapan emekliler için ek gelir elde edebilmeyi sağlayacak önemli bir kampanya duyuruldu.

ING bank yeni yıla özel emeklileri mutlu edecek promosyon tarifesini açıkladı. Toplamda 7.500 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin bankanın istediği belirli şartları yerine getirmesi gereklidir.

EMEKLİLİK PAKETİNDE NELER YER ALIYOR?

ING Bank’ın emekli müşterisine sunmuş olduğu bu teklif ile beraber alınan aylık maaş tutarına göre 7.500 TL geri ödemesiz promosyondan faydalanılıyor. Bunun yanı sıra isteyen emekli düşük faizli kredi kampanyalarından da faydalanabiliyor. ING Bank’ın Turuncu Ekstra fırsatları kapsamında emeklilere sunulan özel paket sayesinde emekli harcadıkça kazanıyor. %1.84 oranı üzerinden faizlendirilerek ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Tüm bu avantajların yanı sıra 7.500 TL’ye kadar geri ödemesiz promosyon tutarından da faydalanabiliyor.

7 BİN 500 TL EMEKLİ PROMOSYONU NASIL ALINIR?

Acil nakit ihtiyacını karşılayabilmek ay sonunda birikmiş borçların tamamını kapatabilmek isteyen emekliler için müjde olarak duyurulan kampanya 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Promosyon kampanyasından faydalanmak isteyenlerin 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü vermesi gerekiyor.

İlk kez emekli olacaklar ING Banka gelerek emeklilik promosyon sözleşmesini imzalaması gerekiyor. Daha önceden farklı bir bankada emekliliği bulunanlar mobil uygulama aracılığıyla ya da e-devlet sistemini kullanarak emekli maaş hesabını dakikalar içerisinde ING Bank’a taşıyabiliyor.

AYLIK 1.445 TL ÖDEYEREK 15 BİN TL NASIL ALINIR? NAKİT PROMOSYON TABLOSU

ING Bank’ın sunmuş olduğu promosyon teklifi 4 bin 500 TL’den başlayarak 7 bin 500 TL’ye kadar ulaşıyor. ING telefon bankacılığı ya da şube üzerinden nakit promosyon başvuru işlemi ile isteyebilir. ING Bank’ta emekliler harcadıkça kazanıyor. Turuncu Ekstra kapsamında 3 ay boyunca devam edecek. İlk maaşın alımı ile beraber başlayan kampanya kapsamında harcadıkça bir sonraki ay nakit ya da indirim kazandırıyor.

ING Bank emeklilere özel 15 bin  TL’ye kadar %1.84 oranı ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. 12 aylık taksitlerle geri ödenebilecek  kredinin aylık taksit tutarı 1.445 TL’ye denk geliyor. ING Bank’ın emekliye sunduğu geri ödemesiz promosyon tutarı aşağıdaki tablodan incelenebilir:

  • 3.500 TL’ye kadar emekli aylığı alana 4.500 TL
  • 3.500 TL – 7.500 TL arası emekli aylığı alana 5.250 TL
  • 7.500 TL – 10.000 TL arası emekli aylığı alana 6.750 TL
  • 10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alana 7.500 TL

İlgili Makaleler