Ekonomi

Emekliye ek kazanç sağlatacak teklif geldi: Şubeye gitmeden dijital onay ile 5 bin TL cepte!

Bankaların emeklilere özel sunduğu teklifler yıl sonuna özel cazip fırsatlarla emekli vatandaşı mutlu etmeye devam ediyor. İlk kez emekli olacaklar, daha önceden emeklilik hesabı bulunanlar için QNB Finansbank 5000 TL’ye kadar promosyon ödeyeceğini duyurdu.

5000 TL’ye kadar sunulan promosyondan faydalanmak isteyenlerin cep telefonu üzerinden yalnızca dijital onay vermesi yeterli olacak. Şubeye gitmeye gerek kalmadan maaş taşıma işlemleri kısa sürede tamamlanabilecek. Alınan emekli ve aylığına göre bu rakam farklı olabiliyor.

EMEKLİYE 5 BİN TL ÖDEME BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

QNB Finansbank’ın emekliye özel sunduğu teklif acil nakit ihtiyacını karşılayacak. 5.000 TL’ye kadar alınabilecek promosyon tutarı geri ödemesiz olarak otomatik şekilde hesaba yatırılacak. Alınan ilk maaşın hemen ardından hesaba aktarılacaktır.

Bankanın sunmuş olduğu promosyon teklifinden faydalanabilmek için 3 yıl boyunca aynı bankada kalmak gerekiyor. Nakit promosyon kazanımından faydalanmak isteyenlerin ayda 2 kez olacak şekilde farklı ATM’lerden ücretsiz para çekmesi de mümkün oluyor. Emekli için oluşturulmuş kampanya ek EFT ve Havale işlemleri ücretsiz şekilde gerçekleştirilebilir. Finansbank şubelerine gelindiğinde işlemler için her zaman ön sırada olmak mümkün oluyor.

EMEKLİYE 5 BİN TL PROMOSYON ÖDEME TABLOSU

QNB Finansbank’ın emekliye özel sunduğu faydalar arasında yalnızca emeklinin erişebileceği özel bir müşteri hizmeti hattı olan 0850 222 11 00 hattı kullanılabilecek. Üstelik kredi kartı başvurusu yapanlardan ilk yıl aidat ücreti alınmayacak. En az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren kredi kartı için yıllık kart ücreti almayacak.

Kredi kartı başvurusu yapan her emekli market ve eczane harcamalarında 1.200 TL’ye kadar indirim kazanabilecek. QNB Finansbank’ın sunduğu cazip tekliften faydalanmak isteyenlerin mobil uygulama üzerinden ya da çağrı merkezi hattını arayarak hesap taşıma işlemini tamamlaması gerekiyor. İlk kez emekli olacaklar e-devlet platformunu kullanarak işlemi tamamlayabilir.

DenizBank emekli maaşı promosyon ödeme tablosu aşağıdaki listeden incelenebilir:

  • 3.500 TL’ye kadar alınan emekli aylığına 3.000 TL
  • 3.500 TL – 7.500 TL arası alınan emekli aylığına 3.500 TL
  • 7.500 TL – 10.000 TL arası alınan emekli aylığına 4.500 TL
  • 10.000 TL ve üzeri alınan emekli aylığına 5.000 TL

İlgili Makaleler