Ekonomi

Faizsiz nakit arayışında olanlara müjde! Biriken kredi borçları nakit avans ile tek kalemde silinecek!

İş Bankası acil nakit ihtiyacını sona erdirecek nakit avans kampanyasını duyurdu. Üstelik faizsiz olarak nakit kazanç elde etmek isteyenler için bu kampanya bir fırsat oluşturacak.

Yeni yılda gıda, aksesuar, elektronik harcamaları, ev içi mobilya alışverişi ile biriken kredi kartı borçlarını temizlemek isteyenler için yepyeni bir kampanya duyuruldu.

10 BİN TL FAİZSİZ VE TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

10.000 TL’ye kadar nakit avans fırsatı sunan İş Bankası İşCep banka müşterisine özel taksitli olarak işlemleri yapabilmeyi hızlandırdı. Uygulama içerisinde yer alan “Müşteri olmak istiyorum” adımını tamamlayanlar kredi kartı ile kısa sürede 10.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans elde edebiliyor.

İş Bankası’nın sunduğu bu teklif 31 Ocak tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Şubeye gitmeden mobil uygulama üzerinden müşteri olma adımını tamamlayanlar kredi kartı başvurusunu da uygulama içerisinden yapabiliyor. Her müşterinin bir kez faydalanabileceği bu kampanya 5 ay vade ile geri ödeme fırsatı ile sunuluyor. 10.000 TL üzerinde talep edilecek nakit avanslar bankanın belirleyecek olduğu faiz üzerinden uygulanacaktır.

10 BİN TL FAİZSİZ VE TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAZANDIRAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

İşCep’lilerin 300 TL ile 10.000 TL arasında kullanabilecekleri Taksitli Nakit Avans tutarı İş Bankası müşterisi olanlar, kredi kartı başvurusu yapanlar, başvurusu onaylananlar için geçerlidir. Kredi kartı onayı alındığı andan itibaren 7 gün içerisinde kampanyaya başvurulabilir. 1 yıla kadar kullanım fırsatı sunulur.

Kampanya süreci devam ederken İş Bankası bireysel kredi kartı ve ticari kredi kartı sahipleri ancak bu fırsattan yararlanabilir. İş Bankası’nın acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyen banka müşterilerine özel sunduğu 10.000 TL’ye kadar Faizsiz ve Taksitli Nakit Avans fırsatı üzerinde banka şartları değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler