Ekonomi

İlk kez Akbanklı olanlara, bankadan müthiş alışveriş desteği! 250 TL’lik Hepsiburada hediye çeki ile alışverişin keyfini çıkaracaksınız! Üstelik son başvuru tarihi yok!

Giderek daha da zorlayıcı bir hale gelen ekonomik şartlar, sabit maaşlı tüketicilerin en temel ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda dahi büyük bir engel teşkil etmeye başladı. Aralık 2021 tarihinden bu yana birçok farklı faktör çerçevesinde ağırlaşan ekonomik şartlar çerçevesinde gıda ihtiyaçlarından barınma ihtiyaçlarına, giyim ihtiyaçlarından diğer ihtiyaçlarına kadar tüm başlıklar altında mağduriyet yaşayan tüketiciler, bu noktada bütçelerine destek arayışı içerisine girdiler.

Yeni yılın gelişi ile birlikte hem devlet kanallarından hem de özel kurumlardan vatandaşların bütçelerini desteklemek amacı ile birçok farklı kampanya duyuruları gelirken son avantajlı kampanya haberi Akbank’tan geldi. Sektörün önde gelen isimlerinden olan Akbank, yeni müşterilerini alışveriş harcamalarının yükünden kurtarabilmek amacı ile yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Süresiz olarak duyurulmuş olan yeni kampanyanın ayrıntıları, kamuoyu ile paylaşıldı.

AKBANK’TAN YENİ ALIŞVERİŞ KAMPANYASI!

Her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyalar ile farkını ortaya koymayı başaran özel banka Akbank, yeni müşterileri için yeni bir kampanya daha geliştirmiş olduğunu duyurdu. Mevcut müşterilerinin başvurularına kapalı olan yeni kampanyanın bir alışveriş kampanyası olduğu belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni alışveriş kampanyasına göre ilk kez Akbanklı olacak olan tüm müşterilere, 250 TL değerinde Hepsiburada hediye çekinin tanımlanacağı bilgisi kaydedildi.

AKBANK HEPSİBURADA KAMPANYASININ AYRINTILARI

Akbank’ın yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu 250 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanımlı yeni alışveriş kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Banka, ilgili yeni kampanyasından yararlanmak isteyen potansiyel müşterileri için kampanya başvuru detaylarını açıkladı.

Resmi internet sitesi üzerinden yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaşan Akbank, kampanya başvurusunun Akbanklı olma sürecinde yapılması gerektiğini ifade etti. Bunun için öncelikle Akbank Mobil uygulamasının indirilmesi gerektiğini belirten banka, açılan ekranda yer alan “davet kodu” alanına “1004HEPSI250” kodunun girilmesi gerektiğini bildirdi. Bu işlemin ardından Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gerektiğini ifade eden banka, ek bir kampanya başvurusuna ihtiyaç duyulmadığını açıkladı.

İlgili Makaleler