Ekonomi

ING Bank resmen duyurdu! Emeklilere 8 bin TL’ye varan promosyon ödemesinin yanı sıra yüzde 1,59 faiz ile kredi hizmeti sunulacak! Günde 47 TL’ye 15 bin TL alabilmek için acele edin!

Çeşitli faktörler çerçevesinde durmadan yükselmeye devam eden enflasyon oranı, gündelik hayat akışı içerisinde ihtiyaç duyulan nakit miktarlarının da artmasına sebep oldu. Yapılan tüm maaş iyileştirmelerine rağmen ay sonunu getirebilmek adına halen nakde olan ihtiyaçları devam eden vatandaşlar, karşılıksız ödeme desteği alabilecekleri noktaları araştırmaya başladı.

Sene başından bu yana etkisini arttırarak hissettirmeye devam eden zorlu ekonomik şartlar karşısında en çok dara düşen kesim içerisinde yer alan emekli vatandaşlar, bankalardan gelen ek ödeme kampanyası duyurularını yakından takip etmeye devam ederken kasım ayının başında ilgili kampanyaları güncellendiği bilgisi kaydedildi. Söz konusu emekli ek ödeme kampanyasını güncelleyen ve emekli vatandaşlara ek fırsatlar da tanıyacağını taahhüt eden bankalardan biri, ING Bank oldu.

Resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu duyuruda kasım ayı itibari ile emekli promosyonu kampanyasının güncellendiğini ifade eden ING Bank, ek olarak emekli müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi hizmeti de sunacağını açıkladı. Banka, ilgili kampanyalarına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

ING BANK’TAN EMEKLİLERE GÜNCEL EK ÖDEME KAMPANYALARI!

Bankacılık sektörünün yükselen isimlerinden birisi olan ING Bank, kasım ayının gelmesi ile birlikte mevcut emekli promosyonu kampanyasını güncellediğini duyurdu. Kasım ayının sonuna kadar maaş hesabını taşıyan ve ilgili hesabın 3 yıl boyunca bankada kalacağını taahhüt eden yeni müşterilere ödenecek olan promosyon tutarları, şu şekilde açıklandı:

  • Maaşı 3.500 TL’ye kadar olanlara: 4.500 TL
  • Maaşı 3.500- 7.500 TL aralığında olanlara: 5.250 TL
  • Maaşı 7.500- 10.000 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • Maaşı 10.000 TL’den fazla olanlara: 7.500 TL

ING Bank, 7 bin 500 TL ile sınırlandırmış olduğu emekli promosyonu kampanyasına ek olarak bir ödeme fırsatı daha sunduğunu belirtti. Söz konusu fırsatın elde edilebilmesi için en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatının verilmesi gerektiğini belirten banka, talimat karşılığında 500 TL’lik para puan hediyesinin verileceğini bildirdi.

ING BANK’TAN EMEKLİ MÜŞTERİLERİNE DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HİZMETİ!

Maaş hesabı kendi bünyesine taşıyan emekli müşterilerine düşük faizli ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını açıklayan ING Bank, söz konusu kampanyanın örnek hesaplama tablosunu şu şekilde yayınladı:

  • Kredi tutarı: 15 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,59
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Taksit tutarı: 1.417 TL

İlgili Makaleler