Ekonomi

ING Bank’tan Görülmemiş Hamle Geldi; Faizsiz Kredi Veriliyor! Başvuru Yapan Herkese Çıkıyor! Sıfır Faiz İle İhtiyaç Kredi Alabilmek İçin Tek Şart…

Banka kampanyalarının özellikle yeni müşteri kazanmaya odaklanmış hale geldiği 2022 yılında bankalar birbirinden avantajlı kampanyaları ile vatandaşlara bankalarıyla çalışması konusunda çağrıda bulunuyor. O bankalardan biri olan ING Bank hem yeni banka müşterilerini hem de mevcutta bankasıyla çalışan müşterilerinin çok avantajlı bir ihtiyaç kredisi paketiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Kazandıran kampanyaları ile özellikle son dönemlerde dikkat çeken ING Bank, bilhassa Turuncu Ekstra programı ile müşterilerine inanılmaz avantajlar sağlıyor Çeşitli indirimlerden artı mevduat faizi oranına kadar bu kampanyadan yararlanan banka müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sağlayan ING Bank, bu kez bu kapsamda yer alan banka müşterilerine faizsiz kredi seçeneği sunuyor.

ING Banklılar Turuncu Ekstra Programı Sayesinde Daha Çok Kazanıyor

Avantajlı bir program olan Turuncu Ekstra ile müşterilerini bir süredir buluşturan ING Bank, bu kez Turuncu Ekstra programına dahil olan banka müşterileri için ihtiyaç kredilerinin faizini sıfırladığını müjdelemiş bulunuyor. Bu kapsamda Turuncu Ekstra programına dahil olarak her ay en az harcamalarının 1.250 TL’lik kısmını Turuncu Ekstra Banka Kartı ile gerçekleştiren ING Bank müşterileri, 5.000 TL’ye kadar çektikleri ihtiyaç kredilerinde nakit iadesi geri alıyor. Yani nakit iadesi ile birlikte Turuncu Ekstra programına dahil olup 5 bin TL ihtiyaç kredisi çeken banka müşterilerinin kredisi sıfır faiz ile sağlanmış oluyor.

Sadece Turuncu Ekstra Hesabı Üzerinden Belirlenen Tutarı Tutturmak Gerekiyor

Hem yeni banka müşterilerini hem de halihazırda bankasında müşteri olanları Turuncu Ekstra programından yararlandıran ING Bank, 5 Kasım 2021 tarihinden bu yana Turuncu Ekstra programı kapsamında ihtiyaç kredilerinin 5 bin TL’ye kadar olan kısmı için nakit iadesi gerçekleştiriyor. Bu nakit iadesi ile kredilerinin faiz oranlarını sıfıra denk getiren ING Bank, bu kapsamda 5 bin TL’ye kadar kredi çeken kişilerden geri ödeme olarak sadece ana parayı, yani 5 bin TL’yi talep ediyor. Üzerine konulan faizi Turuncu Ekstra programı müşterilerinden almayan ING Bank, bu kampanya için ise tek bir şart belirlemiş bulunuyor. O da kampanyadan yararlanmak isteyen ING Banklıların, Turuncu Ekstra hesabı üzerinden belirlediği tutarı her ay harcaması oluyor.

İlgili Makaleler