Ekonomi

Konya halkının dikkatine! Ucuz fiyatlı dükkan ve daire satışı duyuruldu! Yapı Kredi Bankası 100 metrekarelik daireyi 330 bin TL’den satışa sundu!

Pek çok faktöre bağlı olarak yükselen hammadde fiyatlarının yeni dönemde uygun fiyatlar karşılığında satın alınabilecek gayrimenkul bırakmaması, tüketicilerin ve yatırımcıların ellerini kollarını adeta bağladı. Bu dönemde gayrimenkul sahibi olabilmek adına ayırmış oldukları birikimlerinin artık standartlarının oldukça altında olan gayrimenkulleri dahi karşılamadığını fark eden vatandaşlar, piyasayı araştırmaya başladı.

Vatandaşların birikimleri karşılığında gayrimenkul sahibi olma planlarını hayata geçiremediklerini ve bu durumun hem sektörü hem de ülke ekonomisini etkilediğini fark eden Yapı Kredi Bankası, Intengo platformu üzerinden icralık gayrimenkul satışına başladığını belirtti. Banka söz konusu platform üzerinden düzenlemiş olduğu son iki ihaleye ilişkin ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI KONYA SATILIK DAİRE İLANI!

Anlaşmada olduğu Intengo platformu üzerinden yeni bir ihale düzenleyerek uygun fiyatlı gayrimenkul arayışı içerisinde olan tüketicilere ve yatırımcılara seslenen Yapı Kredi Bankası, yeni ihalesi kapsamında satışa sunmuş olduğu icralık gayrimenkulün daire nitelikli olduğunu belirtti. Özel banka, ihalesine ve ihale kapsamında satışa sunulmuş olan icralık dairesine ilişkin bilinmesi gerekenleri kamuoyu ile paylaştı.

Düzenlediği yeni ihale kapsamında satışa sunmuş olduğu icralık dairenin Konya ilinin Karapınar ilçesinin Adalet Mahallesi’nde bulunduğunu belirten Yapı Kredi Bankası, satışı tam hisse ile gerçekleştirilecek olan icralık dairenin toplam kullanım alanını 100 metrekare olarak açıkladı. Dairenin soba ile ısındığını ve kredi çekimine uygun olduğunu belirten banka, ihale başlangıç bedelini 330 bin TL olarak belirledi. 2+1 dairenin ihalesine katılabilmek için yatırılması gereken katılım bedeli ise 16 bin 500 TL olarak duyuruldu.

YAPI KREDİ BANKASI KONYA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Anlaşmada olduğu Intengo platformu üzerinden ikinci bir ihale daha düzenleyen Yapı Kredi Bankası, yine Konya’da ancak bu kez daire değil dükkan satışı gerçekleştirileceğini belirtti. İcralık dükkanın Konya ilinin Selçuklu ilçesinin Nişantaş Mahallesi’nde bulunduğunu belirten özel banka, ayrıntıları paylaştı.

Düzenlenmiş olan yeni ihale kapsamında satışa sunulan dükkanın toplam kullanım alanı, 67 metrekare olarak açıklandı. Dükkanın kombi ile ısındığını belirten Yapı Kredi Bankası, ihale başlangıç bedelini 450 bin TL olarak belirledi. Fiyat teklifi vermek isteyenlerin yatırmaları gereken ihale katılım bedeli ise 22 bin 500 TL olarak bildirildi.

İlgili Makaleler