Ekonomi

O banka market harcamasını ucuza getiren kampanyasını paylaştı: Gıda harcamasına ay sonunda 200 TL hediye edilecek!

Marketler tek tek elini taşın altına koydu. Sabit fiyat uygulaması sonrası vatandaşın yüzü güldü. Tüm bu fırsatlara ek olarak bankalar kampanyalarını güncelledi.

Halkbank Parafly kart sahipleri market harcamasına 200 TL’ye kadar ParafPara kazanıyor. İndirimli olarak gıda alışverişinden faydalanmak isteyenlerin ise ay sonuna kadar kampanyaya katılım sağlayarak harcama tutarını yerine getirmesi gerekiyor.

MARKET HARCAMASINA 200 TL KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Market harcamasına ek kazanç sunan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin kısa mesaj yolu ile ya da mobil uygulama üzerinden katılması mümkündür. Öncelikle katılım sağlanmalıdır. Ardından kampanya kapsamında detaylarda verilmiş harcama şartı yerine getirilmelidir.

Kampanya dönemi devam ederken Parafly kart ile yurtiçi tüm banka POS’larını kullanarak yapılacak peşin alışverişlerde geçerlidir. 350 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki her 350 TL ve üzeri harcama 25 TL kampanya dönemi boyunca ise toplamda 200 TL ParafPara iade ediliyor.

MARKET HARCAMASINA 200 TL KAZAN

Halkbank’ın Parafly kart sahiplerine özel sunduğu kampanya mobil uygulama ya da sms ile katılımla geçerliliğini koruyor. Paraf Mobil uygulamasını cep telefonuna indirdikten sonra ilgili kampanyaya gelerek “Hemen Katıl” butonuna basmak yeterli oluyor. Öte yandan sms ile başvuruda bulunmak isteyenlerin cep telefonunun mesaj kısmına MARKET yazarak 3404‘e kısa mesaj olarak göndermesi gerekiyor. Kampanyaya her müşteri yalnızca bir kez katılacak olup en fazla 200 TL ParafPara kazanabilir. Aynı gün içinde yapılacak harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil edilir.

MARKET HARCAMASINA 200 TL KAZAN

Harcama miktarı yerine getirildiği andan itibaren kazanılan ParafPara karta anında yansıtılıyor. Yalnızca market sektöründen yapılacak harcamalar değerlendirmeye alınıyor. Paraf Kart, sanal kart ya da ek kart ile yapılacak harcamalarda kampanyaya dahil ediliyor. Ticari Kart, Paraf Genç Kart ile yapılacak harcamalar ile Halkkart ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil edilmiyor.

Para transferleri iptal ya da iade işlemleri kampanyaya katılmaya engel oluyor. Kampanya dönemi 31 Ocak 2023 tarihinde sona erecek olup kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’nın 15 Şubat tarihine kadar kullanılması gerekiyor. Kullanılmayan ParafParalar 16 Şubat tarihinde açıkta bulunan hesaptan geri alınıyor.

İlgili Makaleler