Ekonomi

Okuduğunuza inanın! Türkiye Ekonomi Bankası 152 metrekarelik müstakil evi 150 bin TL’den satışa sundu! Gayrimenkul, fiyat tekliflerine halen açık!

Şubelerinde sunduğu kaliteli hizmetlerin yanı sıra CepteTEB isimli dijital bankacılık kolu aracılığı ile sağlamış olduğu avantajlı fırsatlar ile de hem tüketicilerin hem de yatırımcıların dikkatlerini üzerine çekmeye devam eden ve buna bağlı olarak da müşteri sayısını günden güne katlamayı başaran Türkiye Ekonomi Bankası, sene başından bu yana gelişen zorlu ekonomik şartlara karşı tüketicileri mağdur etmemeye devam ediyor.

Ekonomi piyasaları başta olmak üzere diğer alanlarda da yaşanan olumsuz gelişmeler sebebi ile nakde olan ihtiyaçları artan tüketiciler için birbirinden farklı kategoriler altında avantajlı kampanyalar geliştiren Türkiye Ekonomi Bankası, kart kampanyaları ile de göz dolduruyor. Hem ay başlarında hem de ay içerisinde duyurduğu kampanyalar ile farkını ortaya koyan Türkiye Ekonomi Bankası, bu kez de birikimleri karşılığında gayrimenkul sahibi olmak isteyen tüketiciler için yeni bir hizmet vermeye başladığını açıkladı.

Sunmuş olduğu yüksek tutarlı finansman hizmetleri karşılığında müşterilerinden teminat aldığını belirten Türkiye Ekonomi Bankası, tanıdığı vadenin sonunda borcunu ödememiş olan müşterilerinin teminatlarını kendi bünyesine dahil ettiğini ifade etti. Ancak bankacılık kanunu sebebi ile ilgili icralık gayrimenkulleri kısıtlı süre boyunca bünyesinde barındırabildiğini belirten banka, bu sebep ile kendi ihale platformunu oluşturduğunu ve ilgili platform üzerinden de iki yeni ihale düzenlediğini duyurdu.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ŞANLIURFA SATILIK MÜSTAKİL EV İLANI!

Türkiye Ekonomi Bankası TEB Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihalede Şanlıurfa ilinin Viranşehir ilçesinde bulunan gayrimenkulü satışa çıkardığını belirtti. 76 metrekare yüzölçümlü alan üzerinde avlulu kargir nitelikli 2 katlı bir bina bulunduğunu ifade eden banka, ihale başlangıç bedelini 150 bin TL olarak açıkladı.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI ŞANLIURFA SATILIK DÜKKAN İLANI!

TEB Gayrimenkul üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihalede Şanlıurfa ilinin Eyyübiye ilçesinde bulunan 71 metrekare kullanım alanlı bir dükkanı satışa çıkarmış olduğunu belirten Türkiye Ekonomi Bankası, bu gayrimenkul için de 425 bin TL istediğini açıkladı. Banka, satışın tam hisse ile gerçekleşeceğini belirtti.

İlgili Makaleler