Özel sektör İş İlanları

3 Bin Euro Maaş İle Almanya’ya 10 Bin Türk İşçi Alımı Başvuru Detayları

Almanya’ya 10 bin Türk işçi alımı konusu vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Konuya ilişkin araştırmalarda bulunan vatandaşların en merak ettikleri konuların başında başvuruların nasıl yapılacağı konusu geliyor. 

Kamu İlanlari olarak bizlerde bu haberimizde siz okuyucularımıza Almanya’ya 10 bin Türk işçi alımı başvuru sürecine dair tüm ayrıntıları aktarıyoruz. 

ALMANYA 10 BİN TÜRK İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI

Almaya’ya 10 bin Türk işçi alımı başvurularına ilişkin OBM Şirketi geçtiğimiz günlerde bir basın açıklamasında bulunmuştu. Bu açıklamada şirket 10 bin Türk işçi alımı başvuruları için adayların öncelikle şirketin internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmaları gerektiği bildirildi. 

Başvuru formunu dolduran adaylar daha sonra şirket tarafından talep edilen evrak listesini hazırlayacaklar. Başvurular için OBM Şirketi tarafından yapılan basın açıklamasında ücret uyarısında da bulunuldu. Şirket açıklamasında adaylardan asla ücret talep edilmediğini adayların bu konuda dikkatli olması gerektiğini söyledi.

OBM Şirketinin Başvuru Açıklaması

“Havalimanlarında çalışacak arkadaşlar, OBM firması 17 yıldır Almanya’da faaliyet gösteriyor. Türkiye’de de İstanbul ve Antalya’da hizmetlerimize devam ediyoruz. Almanya’nın değişik eyaletlerinde kendi bünyemizde çalıştırılmak üzere personel arayışımız hala devam ediyor. Biz başvurularımızı nasıl yapabiliriz derseniz, www.obm-turkiye.com adresinden başvuru formu ile yapabiliyorsunuz. Başvuru aşamasında ne lazım_ Tabiki hangi alana başvuru yapıyorsak onunla ilgili bir diploma, ona ait sertifika ve sağlık raporuna ihtiyacınız olacak. Başvurunuz onaylandıktan sonra bir iş sözleşmesi yapıyoruz. Almanya’da 2 kişilik odalarda kalıyorsunuz. Kaldığınız yerden çalıştığınız yere servisiniz bulunmaktadır. Yemek ücretleri size ait. Almanya’da maaşlar saat ücreti olarak ödeniyor. Biz sizden başvuru için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bizim ismimizi kullanarak sizden ücret talep edenler olursa onlara da itibar etmeyiniz.”

Yurtdışı İşçi Alım İlanlarını Takip Etmek için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir