Özel sektör İş İlanları

Trakya Üniversitesi yeni bir personel alımı duyurusu paylaştı! Üniversiteye 101 sözleşmeli personel alınacak!

Trakya Üniversitesi geçtiğimiz günlerde yeni bir personel alım duyurusu paylaştı. Yapılan paylaşım ile birlikte üniversite bünyesinde 101 sözleşmeli personeli istihdam edecek.

Trakya Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile birlikte yeni sözleşmeli personel alımı ilanını duyurdu. Sağlık başta olmak üzere pek çok farklı kadro dahilinde alımların yapılacağı paylaşıldı. İşte üniversitenin personel alımı ile ilgili tüm detaylar…

101 sözleşmeli personel alımı

Aralık ayı personel alım duyurulara gelmeye devam ediyor. Bir ilanda traktör Üniversitesi’nden geldi. Üniversite bünyesinde yeni bir personel alım duyurusu paylaştı. Üniversitenin yayınladığı ilana göre en az lise mezunu olan 101 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. 101 kişilik kadro ile alınacak personeller mülakat şartı olmadan göre başlayabilecek. Konuyla ilgili kontenjan dağılımları ve aranan şartlar açıklandı. 4/B personel alımı için tüm detaylar belli oldu.

Lise, önlisans ve lisans mezunu personel alınacak

Trakya Üniversitesi’nin geçtiğimiz günlerde yayınlandığı ilana göre üniversite bünyesinde yeni personel alımları gerçekleştirecek. Üniversite mezuniyete göre alınacak kadro dağılımını duyurdu. Üniversite bünyesinde lise mezunu; diğer sağlık personeli 2 kişi, teknisyen 3 kişi, kaloriferci 2 kişi, aşçı 3 kişi, temizlik personeli 14 kişi, hasta bakımı ve temizliği personeli 1 kişi ve şoför 2 kişi alınacak.

Önlisans mezunu; koruma ve güvenlik personeli 5 kişi, tekniker 3 kişi, büro personeli 18 kişi ve diğer sağlık personeli 1 kişi alınacak.

Lisans mezunu; büro personeli 12 kişi, diğer sağlık personeli 1 kişi ve hemşire 20 kişi alınacak

Başvuru şartları açıklandı

Trakya Üniversitesi’nin yapacak olduğu personel alımı için genel başvuru şartları belirlendi. Genel başvuru şartları arasında devlet memurları kanunun belirlendiği şartlara uyulması, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olunması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek ve erkek adaylar adına askerliğinin yapılmış olması berbere şartlar aranacak.

Meslek özel şartları da belirlendi. Örnek olarak hemşirelik bölümü için aranan nitelikler arasında üniversitenin belirlenen bölümlerinden mezun olunması ve minimum bir yıl çalışma tecrübesi istenecek. Tüm detaylar üniversitenin web sitesinden duyuruldu.

İlgili Makaleler